2726
عنوان

دوستان ناهار خوری۴نفره گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2673 بازدید | 204 پست

جا داره ولی بخوای واسه ۶ نفر بشقاب و .....بچینی خیلی کوچیک میشه جا نداره.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه  من دلم۶نفره میخاد😔

اصرار بکنی با یمقدار کم هزینه بیشتر میز رو شاید برات عوض کنن

اگرم نشد همون کاریو بکن ک دوست داری...

مهم اینه ک اخرش خودت خوشت بیاد

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2728
انشالله هرکی گزارش زد به آرزوهاش برسه https://www.ninisite.com/discussion/topic/5763732/هرکی-دلش-گ ...

زدم برات عزیزم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
با حساب بشقاب و دیس و.... برای چهار نفر خوب هس  شش نفر حس خفگی داره ادم ،،موقع غذا خوردن کیپ ه ...

خب ۶نفر نمیشینیم فقط خریدم اخه خیلی ناراحت بودم🥺

میگم که انگار جای دونفر کمه دیدی

جا نمیشه مطمین باش 

اونو 4 نفره طراحی کردن یعنی کفی صندلیهات جا نمیشن 

دقیق اندازه بگیر اگه جا میشه سفارش بده همینجوری چشمی نگو باید اندازه یه کفی صندلی بین هردوپایه جااصافه داشته باشه که بعید میدونم 

مگر اینکه میز کلا مال اون صندلیها نباشن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اندازه ی میز منه..و برای ۴ نفر کافیه .. جون میزنش اونقدری جا نداره که ۶تا بشقاب +بقیه ی چیزا بشه رو ...

فقط روش غدا بخوریم دیس و اینارو روی اپن سلف سرویس میکنیم هرکی واسه خودش هرجی خاست بریزه و اونجا بخوره

ولی صندلی سه گوش چرا معمولی بگیر مثل عکست که دو تا کنار همه

من ۶نفره میخام اخه

استارتر کاملا معلومه که اندازه همون4 تا ست 

دقیقا 

بعید میدونم اصلا جای حتی یکی اضافه هم داشته باشه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706