2726
عنوان

میخوام از این وحشی طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم عزیزم شوهر من بجز خیانتش همه چیش خوبه بخاطر همینم سخته جدابشم چون محبت میکنه وقت نیذاره دست ...

عزیزم خیانت بخشیدنی نیس گلم💔🖤جایی میتونی ببخشی که اولین باره خیانت کرده و بعدش پشیمون شده(از ته دل) قول بده دیگ بت خیانت نکنه اون موقع میتونی ببخشی💔اخه صیغه کرده زنه رو شوهرت 🖤این خیلی جیگر میسوزونه💔چه فایده بت محبت کنه کم نزاره ولی بره با یکی دیگ هم خواب بشه یا هم قدم؟! اگه واقعا دوسِت داشت هیچ وخ به یکی دیگ فکر نمی‌کرد 🖤💔محبتو یه غریبه هم انجام میده برات با اونی باش که چشاش جز تو کسیو نبینه🖤خوشبخت بشی گلم😘

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
عزیزم خیانت بخشیدنی نیس گلم💔🖤جایی میتونی ببخشی که اولین باره خیانت کرده و بعدش پشیمون شده(از ته دل ...

حرفات درسته کاملا😔

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

واقعامیفهممت درکت میکنه منم گیر ی خرافتادم ک پدرموردآوردع خستم کردع😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

طفلک بچه هات 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

همسر من همه ی اینایی ک تو میگی بود بشدت مشروب میخورد اعتیاد ب الکل...سر کار نمیرفت ...من و پسرم و تنها میزاشت میرفت کوه...دوست دختر ک فت و فراوون...اونش جهنم ...ب من هر چی ک لایق خودش بود میچسبوند...بخدا خونه پدریمو فروختم دادم بهش صاحب خونه زندگی شیم نشد ک نشد...همه چیزمو از دست دادم...

اصلا نگران مادیات نیستم...بازم میگم فدای سر پسرم ...پسرم ۱۳ساله بود جداشدم

یروز خیلی شدید دعوامون شد...تو خیابون جلو همسایه ها منو زد با کمر بند...یعنی هیج کس نمیتونست از دستش در بیاره با سمت سگگ کمربند...منم گذاشتم واسه همیشه از زندگیش رفتم

شکایت کردم توافقی جدا شدیم...بهم میگفت میبرمت بیرون میکشمت هیچ کس نمیفهمه من بودم...ولی من صدای ضبط شده داشتم ب گوه خوردن افتاد..ـ۶ساله جدا شدم هنوز نتونسته بگه بالا چشت ابروعه...دعوامون خیلی بود یبار زد فراموشی گرفتم هیچ کس خبر نداشت ...ولی چیزی یادم نمیاد از اون دعوا...ولی جیغ زدنام بخاطر گنگ بودن دورو برم یادمه

صداشو ظبط کن زمانی ک میگه طلاق بگیری میکشمت بعد راحت برو درخواست بده صداشم بده قاضی بشنوه

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
حرفات درسته کاملا😔

فدات شم سرت پایین نباشه رو پای خودت وایسا جواب خیانت با خیانت نده تو اونو از دست ندادی اون تو رو از دست داده که قدرت ندونسته رفته سمت یکی دیگ تو بگزری اون بگزره کارما نمیگزره اون به خودش در مواقع بدی کرده با خیانتش☹️ان شاء الله یکی بیاد تو زندگیت که خوشبختت کنه چشاش جز تو کسیو نبینه😘🖤

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
2706