2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ووووی حالا ب کی گفتی

شوهرم پیش. پدر شوهرم😐

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2731

😂😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

میخواستم بگم چرا تو زندگی نمیکنی اخه و به حرف مردمی و .... 

برگشتم گفتم چرا تو ج ندگی نمیکنی اخه 🥺🥺🥺

دوستم 😮😅

من😥

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2738

نمیدونم باید بترسم یا بخندم 

خونه ما امسال تیر دزد اومده بود ... ساعت ۱ شب بود ... مامانم خواب بود ..‌ خواهرم با هندزفری آهنگ گوش میکرد ... بابامم یه شهری بود ک ی ربع با شهر ما فاصله داره رفته بود خونه دوستش ... من تو نی نی سایت پلاس بودم😂🤦🏻‍♀️ بعد دزد اومد و.... ....... (خلاصه بگم براتون😂) بعد از کلی اتفاق همون شب ب دو تا از پسرعمهام ک خیلییییی شجاع و باهوشن و داداشن با هم زنگ زدم ک بیاین .. اونا اومدن با تبر و کلنگ و.....😂 بعد منم پیش ستون حیاطمون) خونمونم ویلایی (شمالیم) ایستاده بودم ... عمومم اومده بود با ۲ تا پسر عمم داشتیم میگفتیم کی میتونه باشه و ......بعد یهههههههو گوز در رف ... خدارو شکر هوااا آزاد بود😂😂😂وگرنه گوزام خیلی بو میده (با عرض معذرت )😂😂😂بعد با زبونم و دهنم صدا درآوردم:تیک توک تیک توک😂😂😂

دلبر ناب دلم