1989
1993

سلام خانما من کاربر قدیمی نی نی سایتم الان با عضویت جدید اومدم چون نتونستم ایدیمو پیدا کنم ...چند وقتی بود ب همسرم شک کردم زیادی با گوشی ور نیرفت و اصلا ب من و بچه یه ساله ام توجه نداشت تا اینکه ی روز اکانت اینستا شو حک کردمن خانما دنیا رو سرم خراب شد فهمیدم شوهرم با یکی از اشناهامون در ارتباطه این داره منو دق میده زنگ زدم بهش و هرچی تونستم بارش کردم پدر شوهر و مادر شوهر خیلی خوبی دارم بهش گفتم فقط بخاطر پدر مادرت و بچم میمونم و زندگی میکنم چون روی احساسات بچم خیلی حساسم با این ک یه سال بیشتر نداره بچم همه چیو حس میکنه گفتم حتی دیگه دستت بهم نخوره حالا اون زن کثافت خودش یه بچه 9 ساله داره من دارم دق میکنم نمیخام بچم بچه طلاق بشه واقعا ایندش برام مهمه خیلی اوضاع وخیمی دارم لطفا کمکم کنید چیکار کنم ازش نفرت دارم دیگ نمیتونم بزارم هم بستر من باشه من واقعا تو همه چی براش کم نذاشتم 😔😔😔

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2014

اول همیشع خودت مهم باش

همه چی فقط بچه نیستا

زندگی و احساس بچه به چه قیمت؟؟؟؟؟

به قیمت فرسوده شدن و مریض شدن تو تموم میشه

پس خودت چی

خانما خودتونو دوس داشته باشین همیشههههه

چی بگم

اخه گند زدی ک نقطه ضعف دادی دستش و بحث بچه رو پیش کشیدی

الان میدونه تکرارم کنه بازم بحاطر بچه هستی

یکم میترسوندیش لا اقل

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهام_خانوومی سابقمکاربری قبلیم برای سال ۹۶ بود که توسط شوهرم  شکار شد و همه ی تاپیکامو خوند و به فنای ابدیت رفتم  اما کم نیاوردم و قوی تر برگشتم  (لطفا هی تو تاپیکا نپرسید شوهرت خوند چی گفت شوهرت خوند چی گفت😕چی میتونه گفته باشه؟مهم اینه که زندم🤣)                                                         خُنُک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودش...بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر....! 💔
وای چرا همه میگید کاربر قدیمی و ‌ ....... بودم

چون بعضیا گیر میدن به کاربرای جدید که داستان سرایی میکنن و تاپیکاشون سرکاریه

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2006
وای چرا همه میگید کاربر قدیمی و ‌ ....... بودم

من از بس اینو دیدم هر چی کاربر قدیمی میبینم میگم یعنی این اون بوده😐

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:                  به من چه؟!به تو چه؟!!                                             دعا کنید کارام درست شه🤗

وای چقدر خیانت زیاد شده 

خانمای متاهل تورو خدا خیانت نکنید.. هیچ چیزی توی دنیا کثیف تر از رابطه متاهل با متاهل نیست

از ""رفاقت"" میگویند ولی رفیق نیستند...ﻗﻀﺎﻭﺗﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻗﺎﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ...ﺣﮑﻢ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﮐﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ...ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯿﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺸﮕﻮ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ...ﺍﺯ ﺣﺲ ﺍﺕ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻨﺪ...ﺗﺤﻘﯿﺮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺣﻘﯿﺮﻧﺪ...ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺍﻧﺪ...ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ...ﺍﺯ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺻﺎﺩﻕ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ...ﻭ ﻣﻦ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﻧﯿﺴﺘﻢ...ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺟﺎﺑﺠﺎﯾﯽ ﻫﺎﺳﺖ...ﺳﺮ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﻧﺨﻮﺍﻧﺪﻩ ﻣﻌﻨﺎﯾﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ...ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺗﺮﺳﯿﻤﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ...ﻭ ﻧﺸﻨﯿﺪﻩ ﺁﻫﻨﮕﺖ ﺭﺍ ﻣﯽ ﻧﻮﺍﺯﻧﺪ.....چه بی محبا بر سرت خراب میشوند.. این نامردی های  روزگار