2726

گذشته ام بارنج وسختی گذشت ___دوست دارم واس اینده ام تلاش کنم شاغل بشم ومحل زندگیمو عوض کنم تابتونم یه ذره ارامش توزندگیم تجربه کنم

اما...نمیشه ..پشت گوش میندازم..ناراحتم چرا اینقدر بی اراده ام ..انگار انگیزمو ازدست دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به گذشته نباید فکر کرد فقط باید درسهایی که ازش گرفتی رو فراموش نکنی

من بی عقل بودم هرکی دلش خواست ازم سو استفاده کرد نتونستم ازحقم دفاع کنم بابا من حق دارم مثل بقیه دخترا تو فضای مجازی باشم کارکنم زیبایی داشته باشم احترام داشته باشم 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
2728
سعی میکنم نوبت دومم مثل نوبت اولم نشه

منم نوبت اولو خراب کردم خخخخلیی 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   

هر چقدر بیشتر به ذهنت فشار و استرس وارد کنی عمل گراییت کمتر میشه، چون عمل کردنت مساوی میشه با یک ترس دائمی از این که مبادا به هدفم نرسم، مبادا تهش هیچی نشه، مبادا عرضشو نداشته باشم و غیره

در کنار عزم جزم برای ساختن اینده باید تو ذهنت ارامش کافی برای شروع کار باشه. در حقیقت چیزی که پشت گوش می اندازی استرس و فشار پیشرفته که هی باعث میشه تو شروع کار تعلل کنی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

تو انتخاب دوستام اشتباه کردم خوب درس نخحوندم لیسانس با معدل پایین گرفتم ازشدو نتونستم تموم کنم ادمای اشتباهی و وارد زندگیم میکردم عزت نفس و اعتماد به نفسم پایین بود خودمو کوچیک میکردم 

الان 33 سالمه 10 سال سابقه کار دارم کارمندم دخترم 4 سالشه شوهرمم ادم خوبیه الام واسه خودم ارزش قایلم خودمو خیلی دوست دارم زندگیم برام ارزشمنده دوباره کنکور ارشد شرکت کردم خدا بخواد میخوام مدیریت بازرگانی قبول شم به جبران قبل مدرکمو بگیرم و دیگه خیلی دنبال ادما نمیرم 

هر چقدر بیشتر به ذهنت فشار و استرس وارد کنی عمل گراییت کمتر میشه، چون عمل کردنت مساوی میشه با یک ترس ...

دقیقا همینطوره..خب چیکارکنم بنظرتون من باید برای یه ازمونی بخونم ولی مرتب فرارمیکنم ازخوندن.بیرون میرم.میخوابم وهرکاری ک درس نخونم..برای موفق شدن نیاز دارم ب قبولی تواین ازمون..انگار طلسم شدم

تو انتخاب دوستام اشتباه کردم خوب درس نخحوندم لیسانس با معدل پایین گرفتم ازشدو نتونستم تموم کنم ادمای ...

چی باعث شد این تلنگر توزندگیت اتفاق بیفته؟؟چرا من هرتصمیمی میگیرم دوروزه ول میکنم ودیگ ادامه نمیدم ب کارو تلاش

2706