2737
2734

سلام دخترم یکسالشه دیروز صبح از خواب پاشد بردم پوشکشو باز کردم بشورمش دیدم یکم قرمز شده فورا پماد زدم چون با این پماد همش سریع یروزه خوب میشد ولی ایندفعه هرسری بازش کردم دیدم بدتر شده حالا امروز بقدری شده وقتی اب میخوره بهش فریاد میزنه،خیلی قرمز شده برامده شده زخم شده چکار کنم چی بزنم

سلام دوست قشنگم اگر میشه برای مشکلم یه صلوات بفرست،تا با دعای شما مشکلم حل شه و مریضیه خطرناکی نباشه بمونم بالاسر بچه هام واینکه حالا که شوهرم خودش اعتراف کرده و پشیمونه دیگه واقعا بهم خیانت نکنه   التماس دعای فراوان

زیاد پوشکش نکن چند وقت

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه پمادی زدی؟ 

پماد هیدروکورتیزون+کلوتریمازول+ان ان

ترکیبی بزن یه لایه کامل روشو بگیره. تا سه روز 

بیشتر استفاده نکن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

کره یا روغن جامد اگر داری بزن 

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

پودر بچه بزن پوشکش نکن 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738

عزیزم خواهش میکنم ببرش دکتر تا دکتر بهت بگه چکار کنی، بعضی سوختگی ها قارچیه، با هم فرق داره، اینجا هر کس یه چیزی میگه یه وقت خدای نکرده بدتر میشه، من خودم دو تا دختر دارم تجربه هم دارم در این زمینه، ببرش دکتر با یه پماد ساختنی ،یا پماد مخصوص بهتر میشه

«‏و أنَا أبحَثُ عنِّي؛ وَجَدْتُكَ یٰا حُسین..!»  و هنگامی که در پیِ خودم بودم تــو را یافتم، یا حسین؛))♥️  ️