2737
2734
عنوان

کیا بعد ازدواج کلی تغییر کردن زشتر یا خوشگلتر شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 49 پست
☹چرا عوض میشن بعد ازدواج؟

آووووخی بیو😍😍😍

همکار آیندتونم من😌✌🏻

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تو اون سن و سال و دوران بلوغ همه صورتشون یه پف خاصی داره ۲۰ به بعد دیگه صورت جا افتاده و قشنگتر میشه

اره واقعا

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
2738

من . اصلا با قبل ازدواجم قابل مقایسه نیستم. خیلی لاغر بودم صورتم کشیده بود دماقم استخونی بود لبام گشاد بود سبزه بودم. بعدش چاق شدم گونه دراوردم صورتم گرد شد لبام تنگ شد دماقم از حالت استخونی تبدیل شد ب گردو گوشتی  خخخخ . سفید شدم. و خلاصه همه بهم میگن خیلی ناز شدی. 

آووووخی بیو😍😍😍 همکار آیندتونم من😌✌🏻

😂😍😍😍من خودم دانشجوامممم مشغول نشدم هنوز خوشبختممممم

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
صورت ادم زنونه تر میشه جا افتاده میشه و شاید جذاب تر 

چه جالب😂☹برم شوهر پیدا کنم ببینم چ شکلی میشم 

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
😂😍😍😍من خودم دانشجوامممم مشغول نشدم هنوز خوشبختممممم

منمممم😍😍

دانشگاه دولتی میرید؟رتبتون چن شد؟

البتع اگ دوست داشتین جواب بدین🤭😊

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
من . اصلا با قبل ازدواجم قابل مقایسه نیستم. خیلی لاغر بودم صورتم کشیده بود دماقم استخونی بود لبام گش ...

کلا بهت ساخته شوهر خخخ خوش بحالت ولی من سفید نشدم

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
2706