2726
عنوان

شما جای من‌بودین به بچه سوم فکر میکردین یانه🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2432 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا مشخص نیست این دختر شه شاید بازم پسر شد سه تا پسر تو خونه رو منفجر میکنن .....

و از لحاظ اعصاب هم که رک میگه کشش ندارم پس اصلا فکرشو نکن البته به نظر من 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2728
من خودم بی نهایت عاشق دخترم حتما قبلش غذامو درست میکنم تا احتمال دختردار شدنم بالا بره بعد حتما اقد ...

غذات و درست می کنی؟یعنی چی؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

به هیچ عنوان 

به نظر من تو این اوضاع دومی هم اضافه است چه برسه به سه تا 

مثلا از چه نظر پشیمون میشی برای دختر ؟؟؟؟

دختر و پسر چه فرقی داره شما اگه درست تربیت کنی همین پسرا فردا میشن عصای دستتون 

بعدشم اطرافیان میان خرجشو میدن که میگن پشیمون میشی؟؟؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
یه سوال چجوری با ۴تومن میرسونی تا آخرماه درآمد دیگه هم دارین؟من میرسم بچه دار بشم بخاطر هزینه ها واق ...

با قناعت 

۵۰۰ هم ماهیانه پس انداز میکنم برا آینده

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

نه دیگه با این شرایط اصلا، تازه اگه بنا به پشیمون شدن و تنهایی و فلان باشه که دوتا داری خداروشکر، بنده خدا شوهرت از گرونی اعصاب براش نمونده شما تو فکر آینده ای که دختر نباشه توش بد میشه براتون!!!! 

به هیچ عنوان  خدا یه حکمتی توی کاراش هست  چون دختر روحش حساسه بهتون پسر داده  به خ ...

منم بعضی اوقات همین رومیگم

چون شوهرم عصبیه

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
اگه مادر گرامیجات بخوره احتمال دختر شدن زیاد میشه مثلا هر شب رازیانه  دم کنه بخوره کلا طبعشو ...

اهان،مرسی عزیزم،متوجه شدم❤️🌹

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706