2703
2553

بچت چند ماهشه؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
نزدیک 7ماه

الان اوج ریزش موهاته کم کم درست میشه من شش ماهگی تا هشت ماهگی شدید میریخت الان یکسالشه مثل قبل شدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
الان اوج ریزش موهاته کم کم درست میشه من شش ماهگی تا هشت ماهگی شدید میریخت الان یکسالشه مثل قبل شدم

وای خدا از بونت بشنوه. قرصی چیزی هم خوردی؟ لاغر نشدی؟ ک بعد یک سال درست شده باشه؟ 😄این مشکلو هم دارم 

وای خدا از بونت بشنوه. قرصی چیزی هم خوردی؟ لاغر نشدی؟ ک بعد یک سال درست شده باشه؟ 😄این مشکلو هم دار ...

ماهی یبار یادم باشه قرص اهن و گاهی هم کلسیم میخورم رسیدم به وزن قبل باردادیم دوس دارم دو سه کیلو دیگه کم کنم

ماهی یبار یادم باشه قرص اهن و گاهی هم کلسیم میخورم رسیدم به وزن قبل باردادیم دوس دارم دو سه کیلو دیگ ...

ماهی یه بار فقط؟ من هر شب یدونه آهن اسمشم فرودین در طول روز هم یه مولتی میخورم 

2706