2733
2734
عنوان

نظر شما چیه؟ هم خانما هم آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅 ولی من سعی کردم این اخلاق رو کمتر کنم و نداشته باشم رک و واضح باید حرف رو زد چون بعدا به مش ...

خوددرگیری مضمن دارم  ولی کلا من متاسفانه احساساتمو نشون نمیدم و باید خودمو اصلاح کنم

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2731
اونی که باید نخواد و انتخاب کنه منم 🙂

خوب بالاخره ایشونم باید همسر ایندشو انتخاب کنه دیگه،بعد از چند هفته آشنایی نظرشون این بوده دیگه،به هر حال آشنایی رو هم واسه این چیزا گذاشتن دیگه,قرار نیست هر آشنایی به ازدواج ختم بشه

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
وقتی میگه خواستگارای بهتر خواهید داشت یعنی هیچ ب هیچ فقط داره وقت تلف میکنه

بعضی از تاپیک هایی که درج کردید، رو خوندم

واقعا اطلاعات خوب و درستی در اختیار کاربرها قرار میدید🙏

2738
منم همینطور خیلی از خود متشکری با پسره هم همینو کردی پریده 

کاربر محترم اشتباه ریپلای زدید

منظور اون کاربری که گفت از شما می ترسم، من نبود، کاربر وهاب بود بخاطر عکس پروفایلش

لطفا دقت کنید و حواب بدید😐😐😐

2706