2733
2734

سلام من دو روزه فهمیدم باردارم و توی هفته پنجم  چند ماه پیش هم پنج روز بود فهمیده بودم باردارم و بچم سقط شد خیلی نگرانم  دکتر گفته ۱۵ روز دیگه بیا برای چک کردن قلب نی نی که ببینیم تشکیل میشه یا نه  خیلی میترسم 

اسپرین شیاف و استراحت بکن چیزای قاعده اورنخور حموم زیاد نرو رفتی با اب ولرم روبه سرد حموم کن اب گرم کمر روشل میکنه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سقط داشتم 

بارداری بعدی سالمه نترس

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2731

منم هفته پنجم بارداری افتادم ب خونریزی ولی خداروشکر بچم تاالان مونده ۱۳ هفتمه.من خونریزی افتادم دکتر گف سریع برو سونو ک دیگ قلبشم تو پنج هفته و پنج روز خداروشکر زد.دیگ چون قلبش زد بهم شیافو امپول داد

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2738
منم هفته پنجم بارداری افتادم ب خونریزی ولی خداروشکر بچم تاالان مونده ۱۳ هفتمه.من خونریزی افتادم دکتر ...

من ده هفته و چهارروزم،یعنی یازده هفته،شکرخدا ان شالله نی نی هامون از ما سالم تر دنیا بیان

من ده هفته و چهارروزم،یعنی یازده هفته،شکرخدا ان شالله نی نی هامون از ما سالم تر دنیا بیان

انشاالله گلم واسه همدیگ دعا کنیم ک این چندماهیی ک مونده به خیرو خوشی بگذره انشاالله

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤