2733
2734
عنوان

دوستان کسی نمی‌شناسید پوشک بچه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 127 پست
اون ی چیزی گفت ولی الان قشر متوسط جامعه هم از پس اینجور مخارج بر نمیان خدا ب داد هممون برسه

والامن دیروز شروع کردم وخترموازپوشک بگیرم چون شوهرم کفشاش تیکه تیکه شده بود نمیخریدگفتم بچه روازپوشک میگیرگ پول این ماه پوشکشو بده کفش نمیخرید به زورخریدم براش

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
عزیزم اولا خیلی وقت پیش باید این غذای شب یا شیر شبشو قطع میکردی بچه باید کامل بخوابه که خوب رشد کنه ...

اخه گشنشمیشه شیرخودموازشگرفتم چندماهه ولی شباگشنش میشه گوشیموگذاشنم روهر دوساه

عت ببرم شب جیش گنه ولی قبل اون جیششوگردقبل خوابم بردمش

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خودم مستاجرم. بچمم یک سال و نیمه خودمم کهنه میکنم کهنه نخه چطور بچت میسوزه؟

بعضی از بچه ها با کهنه میسوزن چون رورش پلاستیکه 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2728
والا بچه م دم به دقیقه خودش مبخارونه قرمز شده مبخارونه خوذش باسنش راه میره مبخارونه 

لابد دیر عوض نیکنی یا کهنه هه جنسش بدهذازین پوشکای ساده بگیر بجای کهنه بزار لاستیک ببین بهتر نمیشه

بعضی از بچه ها با کهنه میسوزن چون رورش پلاستیکه 

بمیرم چقد این بچه ها گناهی ان

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
واقعا که داره میگه اگه کسیو میشناسین که کمک می‌کنه معرفی کنین بعد شما میاین میگین کهنه کن پماد بزن ب ...

یعنی چی بچه رو نشوری که بیشتر میسوزه و عفونت میکنه با اب ولرم بشوره هیچیش نمیشه از کی تاحالا جیش جیشی گذاشتن باعث میسه بچه نسوزه و عفونت نکنه.ادم باید ماهیگیری یاد بده.الان همه وضعشون  بد تر از ایشون نباشه بهترم نیست به نظرم خیلی خوبه که راهکار میدن

2738
واقعا که داره میگه اگه کسیو میشناسین که کمک می‌کنه معرفی کنین بعد شما میاین میگین کهنه کن پماد بزن ب ...

بی درک نیسیم میگیم راه زیاده ک خیلیا دارن این کارو میکنن،من خودم توانایی کمک کردن ندارم بهشون پس نظرمو با توجه ب تجربیات اطرافیانم میگم دیگه ایشون میتونن انجام بدن میتونن انجام ندن،اگه هم کسی پیدا بشه توانایی دادن پوشکو بهشون داره خدا خیرش بده فک کنه ب جا ی بچه دوتا بچه داره،اشتباه اشتباه متوجه شدی ماها راهنمایی میکنیم خب شاید ایشون نمیدونن میشه کار دیگه هم کرد،یا ی سری پیشنهادای دوستان واقعا جالب بود و ب درد منم خورد،این چیزا دلیل ب بی منطقی نیس حرف شمام کاملا درسته ادم باید جونشم فدا بچش بکنه

اخه گشنشمیشه شیرخودموازشگرفتم چندماهه ولی شباگشنش میشه گوشیموگذاشنم روهر دوساه عت ببرم شب جیش گنه و ...

گشنش نمیشه گلم عادت کرده مث همون شیر.تو بگیر مطمئنان اولا گریه و بیقراری میکنه چون اون چیزی که به وابسطه بوده رو ازش گرفتی طبیعیه یه چندروز بعد یادش میره شبا اخرشب یه چیز مقوی بده بخوره بعدش اب بخوره یه تیمساعت بعد ببرش دسشویی و بخوابونش 

ببخشيد نميخوام كسي رو ناراحت كنم

ولي سوال دارم خب همه ما از شرايط مالي خودمون خبر داريم

و بلاخره ديديم كه هميشه همه چيز گرون ميشن كه ارزون نميشه

ميدونم كه همه دوست دارن بچه داشته باشن 

ولي اي كاش قبلش يكم تلاش كنيم يا پس اتداز كنيم يا از خانواده ها كمك بگيريم براي اين هزينه ها..

من خيلي ديدم خانم دنبال طلا خريدن هست اما بچش رو پوشك نميزنه ميگه هزينه اضافست خب اون بچه چه گناهي داره!! يا بچه توي خسرت غذا و خوراكيه دست مامانش النگو هست

🥺

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
گشنش نمیشه گلم عادت کرده مث همون شیر.تو بگیر مطمئنان اولا گریه و بیقراری میکنه چون اون چیزی که به وا ...

میگم بچه ای ک با محبت واینا میبریش میگی جیش کن جایزه هم میگی میدمت بازم قبول نمیکنه جیش کنه چی؟

راهکار داری براش؟

میخوام عید بگیرمم نمیدونم چجوری هیچ جوره راه نمیاد سایز ۶ هم گیر نمیاد اینجا ۵ هم کوچیکه کم کم براش دوسالشه الان 

نمیشه واقعا،من مثلا بیام از شکم خودم و بچم بزنم پوشک بخرم ک ی پی پی کوچولو کنه بندازم دور،بجاش کهنش ...

الان من عقده ایم ک همش پوشک استفاده میکنم ؟؟🙄😐ربطی ب عقده داشتن مگ داره؟؟یکی توانشو داره بله بهترین مارکم برابچش میگیره .کسیم نداره خب مارک وقیمت ارزونتر.حرفت قشنگ نبودعزیزم

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  
2706