2733
2734
عنوان

دوستان کسی نمی‌شناسید پوشک بچه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 127 پست
مگه قدیم چیکار میکردن شما پسرتو کهنه کن ولی مرتب پاهاشو بشور و پماد کالاندولا بزن گهگاهیم باز بزار،پ ...

منم همیکار میکنم گرونیه واقعا ملت نمیرسن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
کاشان 

تند تند عوضش کن 

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خیلی از هم دوریم اخه چطور کمکت کنیم .تو شهر ما شیراز که پوشک هست اسمش تاتی هست شاید تو شهر شما هم باشه اخه کارخونه اش اصفهانه

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
مگه میشه؟پس اگه ب نخ حساسه پوشکا ک پلاستیکن دیگع اصلن نمیتونه بپوشه

پوشکم هم قبلا مای بی بی میزدم خوب بود. بی بی مینگ هم باز میخارید حالا هم که به مارک متفرقه خریدم میخاره ولی ببم هم خوب  یود 

2731
والا بچه م دم به دقیقه خودش مبخارونه قرمز شده مبخارونه خوذش باسنش راه میره مبخارونه 

عزیزم اگه اینجوری باشه که پوشکم میسوزونه بیشتر، با چی میشوری کهنه هاشو؟ کاش نزدیک بودی شاید کمکی برمیومد از دستم عزیزم..... از بهداشت محلتون بپرس

پوشکم هم قبلا مای بی بی میزدم خوب بود. بی بی مینگ هم باز میخارید حالا هم که به مارک متفرقه خریدم میخ ...

خب همون ببم بگیر ارزونم هس انگار

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2738
کاشان که صد تومان هست 

همون کهنه بهتره باور کن 

2706