2737
2734
عنوان

خانوما تو قرمه سبریم داشتم ادویه قورمه سبزی میزدم‌...☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 44 پست
خب چرا ریختی.نه خراب نشده او یه قاشق تاثیر نداره.ببین اگه مزش تغیری نکرده اشکال نداره

همیشه همونجوری میریزم‌پودرو 

ریختم دیوم گلوله افتاد اونجا تا با قاشق بردارم حل شد 

خیلی لحظه ی بدی بود 

واااااای  انتقاص ۴۰۰ اونوره الن اینهمه قرمه رو چیکارکم ☹

فک کردی غذاهای بیرون تورستورانها چی داداش من‌تو لوکس ترین رستوران کارمیکردمبگفت غذای ته مونده مشتری میریختن واسه بعدی هیچ وقت وسایل سالاد نمیشستن.مشترییم که خیلی پرفیس بود توغذاش تف میکردن

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا ریختی.نه خراب نشده او یه قاشق تاثیر نداره.ببین اگه مزش تغیری نکرده اشکال نداره

چرا نداره یه قاشق و میزنیم خوشمزه میشه الان چون ادویه بد بود چیزی نمیشه😂😂😂اینقد بدم میاد ادم غذاش بد باشه بد دربیاد😒😒

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2728
2738
فک کردی غذاهای بیرون تورستورانها چی داداش من‌تو لوکس ترین رستوران کارمیکردمبگفت غذای ته مونده مشتری ...

شوهرمنم یه مدت کار میکرد

یگفت مارمولک تو سینک ظرفشویی مرده بود😷😷😷

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
شوهرمنم یه مدت کار میکرد یگفت مارمولک تو سینک ظرفشویی مرده بود😷😷😷

اره بایا خیلی کثیفه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
از کجا بفهمم  چیزی توش نمیبینم

منم ادویه آچار داشتم.از این کرمایی که تار دارن بعد تبدیل به شاپرک میشن.شاپرکشو تو خونه دیدم.گردو و خشکبار و اینا جاشون خنک نباشه میزنه.به هم میچسبن مواد.تار تار میشه

الحمدلله رب العالمین❤
2706