2726
عنوان

مادرشوهر غرغرو

672 بازدید | 23 پست

ماهمیشه دعواهامون سر مادرشوهرمه ک همش بین مونو بهم میزنه

تازگیا هروقت منو میبینه میگه پسرم چقد پیر شده

چی بگم بهش ک دیگه این حرفو هی تکرار نکنه؟

یا مثلا اونهمه آدم میان خونمون کمکم نمیکنن ولی وقتی میرم خونه هاشون همه شون خودشونو درگیر درس میکنن و اگ کمتر کمک کنم یه عالمه تیکه بارم میکنن... یه چیز دیگم اینکه خواهرشوهرم داره با دوتا بچه درس میخونه مادرشوهرم میگه تو باید بری خونشون ظرفاشوبشوری جارو کنی بچه هاشو نگه داریو فلان

برا این ۳ مورد چی میگفته باشم ک اینجوری خودخوری نکنم بعدش

بگو من حمالم

ادم شاخ درمیاره اینارو میفهمه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولیو بگو والا بشکنه دستش اونی ک باعثو بانیشه قبل عروسیمونم همین جور بود 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

الان ک ۳تاس یکیش برای زنده نذاشتنشون کافی بود...جر و واجرشون بده

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

بگو ایشون میخواد درس بخونه با دو تا بچه  فردا بشه مهندس و دکتر بعد من  کاراشو کنم ؟  

بگو درس رو بزار کنار  اگر نمیتونه کاراشو مدیریت کنه یا کارگر بگیرید براش .

خیلی هم با اخم و تخم بگو  . دیگه از این غلتا نکنه . مگه کلفت گرفتن . 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

وقتی میگه پسرم پیر شده بگو ارثیه انپار شمام بیشتر اززسنت نشون میدی.رفتی خونشون اصلا کمک نکن .کمکم کردی ی چیزی و بنداز بشکن ک بگن برو بشین.تیکم انداختن روراست بگو مگه کمک میکنین شما.در مورد،اخریم خودتو با کلاسی .ورزشی چیزی سرگرم کن بگو کار دارم منم بیکار نیستم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2706