2726

https://uupload.ir/files/9te7_screenshot_20210120-113733_instagram.jpg

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا خیلی کمک میکنه بهشون

ما یه دوستی داشتیم بچش طفلک اوتیسم بود

از وقتی بردنش کاردرمانی خیلی بهتر شده. اسم مرکز کاردرمانی که میرفتنم حامی بود. تو پاسدارانن اگه اشتباه نکنم 

هرکی خواست بگه آدرس و شمارشونم بگیرم ازشون بفرستم براش

2728

کلا بچه های اتیستیک هم باید کاردرمانی هم گفتار درمانی بشن تا اولا نیاز هاشون رو بتونن بگن و در ابتدا کارهای شخصی روبتونن مستقل انجام بدن وهم این که بلاخره باید وارد جامع بشن باید بتونن توسن بزرگ سالی از پس خودشون بر بیان 

کلا بچه های اتیستیک هم باید کاردرمانی هم گفتار درمانی بشن تا اولا نیاز هاشون رو بتونن بگن و در ابتدا ...

بله در اینکه شکی نیست البته بستگی داره کجای طیف هم باشن و چقدر اموزش پذیر باشن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
آره واقعا خیلی کمک میکنه بهشون ما یه دوستی داشتیم بچش طفلک اوتیسم بود از وقتی بردنش کاردرمانی خیلی ...

البته اتیسم فقط تفاوته گلم مراکز خوب زیادن عزیز  نمیشه الزاما یک مرکز یا یک مربی گفت چون مسئله اینه بچه اتیسم با مربی ارتباط بگیره و روش های هر مربی برای هر کودک متفاوته نسبت به کودک و مشکلش و بقی مسایل مهم اینه بچه کجای طیفه و چقدر اموزش پذیر باشه 

بله در اینکه شکی نیست البته بستگی داره کجای طیف هم باشن و چقدر اموزش پذیر باشن 

خوب طیف خفیف با اموزش به شرایط عادی خیلی نزدیک میشن وگاهی تشخیصشون هم خیلی سخته پسر من ۳ سالگی تشخیص گرفت الان بعد دوسال کارو گفتار خوبه وفقط بیش فعالی داره 

مامان امیر پرهام تعجب کردم از سوالتون الان که امضا تون رو خوندم شما که خودت درگیر اتیسم هستی تا حالا باید دستت اومده باشه که بچت با کاردرمانی چه پیشرفتایی کرده درسته به سطح بچه بستگی داره ولی حتما حتما بی تاثیر نیست

اگه دوست دارین جواب بدین با چه روشی کار کردن با بچتون؟چند سالشه ؟هرچه زودتر تشحیص بگیرند بهتره اموزش پزیریشون .پسرمن که از همون اول دکتر تشخیص اتیسم داد ولی کاردرمان میگفت یه تاخییر وبرطرف میشه الانگ که خیلی پیشرفت کرده میگن نیست اتیسم ولی من که مادرشم ورفتارهش ومو به مو میبینم مطمئنم اتیستیکه ولی بیش فعالی شدیدش بیشتر اذییت میکنه

مامان امیر پرهام تعجب کردم از سوالتون الان که امضا تون رو خوندم شما که خودت درگیر اتیسم هستی تا حالا ...

عزیزم  چرا تعجب من واقعیت گفتم من کودکی دیدم هم زمان با پسر خودم پسر من اتیسم شدید تشخیص گرفت پسر دوستمم همین طور همزمان با هم توانبخشی شروع کردن پسر من اموزش پذیر بود به کلام رسید و خیلی چیزا ولی پسر دوستم هنوز کلام نداره هر دو هم ۹ سالشونه من ایا کاردرمانی نفی کردم گلم فقط گفتم بستگی به کودک داره 😊

اگه دوست دارین جواب بدین با چه روشی کار کردن با بچتون؟چند سالشه ؟هرچه زودتر تشحیص بگیرند بهتره اموزش ...

برای بیش فعالیش بهتون باید دارو بدن یا با ورزش فعالیت کنه خسته بشه  پسر من با روش های مختلف باهاش کار شده گلم از ای بی ای در سال ۹۳ تا ماساژ و موسیقی و ذهنی و جسمی و گفتار و کلاس های گروهی قبل کرونا  هر کدوم هم اثرات خودشون داشتن و البته یک مهد خوب که راه امدن در ان زمان از ۵ تا ۸ سالگیش هم بردم 

خوب طیف خفیف با اموزش به شرایط عادی خیلی نزدیک میشن وگاهی تشخیصشون هم خیلی سخته پسر من ۳ سالگی تشخیص ...

طیف خفیف بله بقیه طیف ها هم بله من نفی نکردم تاثیر را هر چند عقیده دارم که یک کودک اتیسم بهتره بلد باشه لباسش چه جوری بپوشه یا خرید کنه تا اینکه بر فرض بره مدرسه عادی در کنار بچه های به ظاهر عادی میگم به ظاهر عادی چون خودمم مربی هنرم و حتی تو کودکان به ظاهر عادی هم مشکلاتی دیدم و میبینم❤😊

عزیزم  چرا تعجب من واقعیت گفتم من کودکی دیدم هم زمان با پسر خودم پسر من اتیسم شدید تشخیص گرفت پ ...

درسته به اموزش پذیری بچه مربوط میشه ممکنه دوتا بچه هم زمان تشخیص اتیسم شدید بگیرند وبعد ۲ سال میزان پیشرفتشون متفاوت باشه به هر حال خیلی بستگی به خودمون هم داره که کفش اهنی بپوشیم وصبر فقط 

طیف خفیف بله بقیه طیف ها هم بله من نفی نکردم تاثیر را هر چند عقیده دارم که یک کودک اتیسم بهتره بلد ب ...

درسته موافقم قبل از مدرسه عادی رفتن رفتار بچه ها ودرست انجام دادن کارشخصیشون مهم تره

2706