2410
2716

بچه ها پوست بدنم داغون شده میخوام بهتر بشه اگه ازکرم پودر دارو یا تونر وماسک خاصی ویالوسیون وچیزی استفاده میکنید لطفا بهم بگید شاید مشکلم حل شد

واینکه چیزی میشناسید برای سفیدیه کشاله ران؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

من پوست لبم ازبس رژ زدم تیره شده چکارکنم؟؟الان رژامو انداختم دوور سعی میکنم بالم لب و اینلی و بدون سرب بخرم ولی بازم میخام لبم لایه بردار بشه بجز شکر و ابلیمو چی میدونین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صابون 

ینی میشه یه بار یه نظر بدمو کسی با کاربریم کار نداشته باشه؟😒 تو تاپیکای دعوا و عکس منو تگ نکنید مدیونید😃درحال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم.فقط نفس میکشم🥀💔من قوی ام،اما خسته.من ناراحت نیستم،اما خستم.من عصبی نیستم.ناراحت كنندس وقتي ادمایی كه بهترين بودن برات،الان از همه بدترن...آدما تو چند ثانيه ميتونن بهت ثابت كنن همه حرفاشون دروغ بوده..🙂یه روزی ناراحتیامو میفروشم و باهاشون آرزوهامو میخرم😝من همونی میشم که تو حتی به ذهنتم خطور نمیکنه،همونی که دیگه واسه دیدنش باید وقت گرفت،از همون مغرورای تنها از همونایی که تنهایی رو ب همه چیزش ترجیح میده همونی که بدون کمک و حمایت هیچ کدومتون رشد میکنه🙃💪🏻من یه ادم اهنیم توقع احساسات از من نداشته باش😂یه روز از اینکه چقدر به خودت سخت می گرفتی خنده ات میگیره!من همونیم که هیچ کس درکم نکرد،نمیکنه،قرارم نیس کنه🤐سعی نکن حرفاتو ب من تحمیل کنی.شاید قبلا برام مهم بودی🤔
2720

شامپو بدن لانجلیکا

لوسیون ویکتوریا سکرت

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2714
من پوست لبم ازبس رژ زدم تیره شده چکارکنم؟؟الان رژامو انداختم دوور سعی میکنم بالم لب و اینلی و بدون س ...

شکرو عسل لایه برداری میکنه صورتی میشه

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 

برای تیرگی بدن و نرمی و لطافت بادی تر توت فرنگی و برای خوشبویی بدن لوسیون خشخاش

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
لوسیون ضد تیرگی اریکه بزن برای کشاله ران

ینی تیرگیشو درس میکنه ؟خیلی تیره شد جدیدا

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2706