2410
2553
عنوان

تجربه مرد 33 ساله آقایون هم بیان

3751 بازدید | 152 پست

یه سوال داشتم 

میخوام بدونم تجربه یه مرد با این سن و درکش از روابط عاشقانه بالاست یا نه 

واینکه اگر شما یه مرد 33 ساله یا حالا کمتر و بیشتر هستید 

اگر با این خانم 13 سال کوچکتر از خودتون ازدواج می‌کردید به چشم یه بچه بهش نگاه میکردید و جدی میگرفتینش؟؟ 

شده ام غرق در ابهام، غرق در دریای فکر دریای اوهام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2456

سن یه عدده همه چی به شخصیت طرف برمیگرده

شما کامل توضیح بده دربارش چی خونده کارش چیه چیا داره

روابطش چطور بوده و ...

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2714

من دوازده سال کوچکترم الانکه میبینم فهمیدم جور درنمیایم 

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه چرا نه

بستگی به اخلاق و طرز فکر طرف داره 

اما درکش از روابط بسیار بالاست و بسیار با تجربه است

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706