2737
2734

عزیزم مشخصه قلب مهربونی داری.خدا بهت عوض بده انشالله❤..عیب نداره تلخ نشو باهاشون فقط اگه دلت گرفته زیاد خودتو درگیرشون نکن ولی اینکه احترامشونو نگه داشتی کار خوبی کردی.شرمنده میشن بعدا

واااااي مقصر خودتي يعني چي هي زرت زرت زنگ زدي!!! يكي دوبار ميزدي كافي بود بعدشم هي تعارف ك بيام ب ...

از بس که خودشون هی میگن سراغی نمیگیری فلانی هر روز زنگ میزنه شما زنگ نمیزنین ...وقتی اینارو میگف چیکار میکردم؟بخدا منم آدمی نیستیم که به کسی بچسبم این‌بارم چون سرماخورده بودن دلم براشون سوخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم رفتم مادر شوهرمو بغل کردم و خلاصه تحویلم گرفت برگشتم به پدرشوهرم گفتم نذاشتی بغلتون کنما یادم‌م ...

عزیزم خیلی کار خوبی کردی تو بخاطر خدا و دل مهربونت این کارو کردی شاید خود من نتونم انقدر پخته رفتار کنم خب اگه تو هم بدرفتاری می کردی کدورت بیشتری پیش میومد و حتی باعث کدورت تو زندگی خودتون هم میشد حالا ایشالا اینجوری اونا میفهمن که شما چقدر بزرگواری البته همیشه هم نباید از جانب شما از خودگذشتگی باشه که برداشت اشتباه کنن و همیشه بخوان اینطوری رفتار کنن

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر چه سرت میاد مقصرش خودتی و تمام

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

اینم‌بگم وقتی پدرشوهرم بغلم نکرد شوهرم از من طرفداری کرد

گفت پدر مادر خودتون گفتین نیایین بعد شاکی هم میشین

وقتی دید زن داداششو اینقد تحویل میگیرن گفت یلدا بیا اینجا خودش سرش رفت تو گوشی منم کنارش نشستم سرم تو گوشیه...خودش میدونه پدر مادرش کوتاهی کردن 

2738
اون یکی جاریم بعد از یک ماه اومده بود...پدرشوهرم جلوتر اومد گفت به عروس گلمممم اومد بغلش کنه چشمش به ...

ایول بهترین رفتارو کرده منم بودم همین کارو میکردم تو عمرم پدرشوهرمادرشوهرمو بغل نکردم انقد صمیمیت معنی نداره

ممنون عزیزم فعلا که دیگه باهاشون خنثی برخورد میکنم و سرسنگین...مث عروسای دیگه 

پاشین با شوهرت سنگین رنگین برید خونتون الکی نشستین اونجا ک چی بشه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
هر چه سرت میاد مقصرش خودتی و تمام

اگه شوهرم ازم طرفداری نمیکرد یه چیزی بهشون‌میگفتم...شوهرم خودش داره رفتار پدر مادرشو میبینه و فهمیده کوتاهی از اونا بوده و از من طرفداری کرد فقط همین که برای شوهرم ثابت شد خیالم راحت شد...دیگه باهاشون سرسنگین میشم 

هرجور که صلاح میدونی عزیزم چون مشخصه خودت خیلی عاقلی

خیلیییی دلم شکسته...خیلییی ...من همیشه احترامشونو داشتم...این رفتار دور از ادب بود ...منم نمیخوام مث خودشون زخم زبون بزنم و بدجنسی کنم فقط مث قبل اینقد خودمو کوچیک نمیکنم

2706