2726
عنوان

من و دوستپسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 67 پست

براش زمان مشخص کن مثلا بگو هفته ای یک بار در یه روز و ساعت مشخص بهت زنگ بزنه.. اینجوری تمرکزت روی درس بیشتر می شه و منتظر تماسش نیستی یا اینکه اگه می تونی بگو برو بعد اینکه کنکورمو دادم بعد آزمون بهم زنگ بزن ....

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه مشکل خیلی از دخترام همینه وگرنه ما باهوشیم اینکه کمتر رتبه برتر میشیم درگیری ما سر بحث ازدو ...

حرفت منطقی بود اما درست بیان نکردی باید میگفتی معمولا دختر هایی که عاقلتر هستن و میدونن فعلا برای آینده درخشان دس از پیروی از نفس و غریزه بر میدارن به فکر تیپ زدن و آرایش و دوس پسر نیستن به خاطر همین زشت البته از نظر شما میان چون الان ما زیبا نداریم فقط مهارت رسیدن به خود هست. ولی کسایی که فکرشون تو فاز ازدواج رتبه کم. والا من خانواده ها رو هم درک نمیکنم من 25 سالم بود ارشد هم تموم شده بود بابام میگفت بشین دکترا تو بخون ازدواج همیشه هست و راستم میگفت هر چقدر خوشبختم بشی زندگی عادی میشه و هیچی جای استقلال مالی و نمیگیره و تو اجتماع بودن

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2728

من تجربه هم دارم الان ما خودمونو میکشیم بی خیال شو اسی از اونور میره با تلفن با دوس پسرش حرف میزنه این حرفامون بیخوده همیشه حس قوی تر از عقل هست دختر باید از اول عاقل باشه از سن کم دوس پسر نگیره

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

این اقا اگه واقعا شمارو دوس داشت ابراز علاقه نمیکرد میذاشت دو سه سال بگذره شما وضعیت کنکورتون مشخص بشه بعد اقدام میکرد 

والا فکر دختر مردمو درکیر میکنن بعد میگن برو درس بخون 

خام نشو دوست داشتن با وابستگی فرق میکنه 

الانم وقت این کارا نیس

شما باید روخودت تمرکز کنی

براش زمان مشخص کن مثلا بگو هفته ای یک بار در یه روز و ساعت مشخص بهت زنگ بزنه.. اینجوری تمرکزت روی در ...

بهم گفتن که 5 ماه که  هیچی 50 سال صبر میکنم تو فقط برو درستو بخون و فکرتو درگیر چیزی نکن..درسته واقعا باید فاصله بندازم تا بتونم رو درسم تمرکز کنم

2706