2726
عنوان

عوارض توجه بیش از حد به کودک چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 72 پست
از لحاظ علمی بخای بدونی و درست و حسابی  تو نت سرچ کن  مثلا اگر بچت دو سالشه بزن عوارض تو ...

درسته ممنونم

من زدم‌ همین عنوان تاپیک رو ولی سایتای خوبی بالا نیورد...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
دارم چوبشومیخورم اربس خانواده ی خودم وشوهرم بهش توجه کردن اصلابه بچم نمیتونم  بگم دست به بخاری ...

خیلی به بچه ظلم میشه اینطور...

من اینقدر بهم توجه کردن که حالم از هرچی نگاه و محبته بهم‌میخوره... 😣

بنظرم با همسرتون کتاب بخونید یا دی وی دی روانشناس بگیرید واقعا توجه بیش از حد ادمو زده میکنه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته ممنونم من زدم‌ همین عنوان تاپیک رو ولی سایتای خوبی بالا نیورد...

بزن مقاله + مراحل نظریه اریکسون 

یا مراحل نظریه فروید در مورد کودکان 

این دوتا پدر های علم زوانشناسی کودک هستن 

وقتی خوندی اگر خوشت اومد نظریات مونته سوری رو هم بخون چون اون مادر روانشناسی کودکه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
رفتار شما درسته بقیه اشتباهه اگه اونها رفتارشون درست بود بچه به قول شما جلو اونها شیر نمیشد چرا اصلا ...

نه این که اونا توجه نکنند اتفاقا تموم توجه ها سمت اونه از طرف من بیش از اندازه اس ..‌.الان سه سالشه

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2728

لوس بار میاد ، دیگه نمیتونه خودش رو پای خودش وایسه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
روانشناسی خوندم تا ارشد  ولی معاون و مشاوره مدرسه ام

مدرسه دولتی؟؟ازمون استخدامی شرکت کردی؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
نه این که اونا توجه نکنند اتفاقا تموم توجه ها سمت اونه از طرف من بیش از اندازه اس ..‌.الان سه سالشه

میدونم قطعا اونها هم توجه دارن ولی خب مال شما بهتره ظاهران 

البته ممکنه خواهر شما خیلی بهش بکن نکن بگه همین تفاوت شما و اونهاست تا به حدی خوبه ولی بیشتر بگی بکن نکن بچه. خرف گوش نمیده دیگه

همسایه ی ما ۲ ماه دیگه بچش میشه ۵ سال... هنوز سلام نمیکنه،از همه چی بی خود میترسه،مامانش غذا میزاره ...

نوه عممو اینجوری بار اوردن متاسفانه 

حالا هم خودشون هم خود بچه در عذابه....

بزن مقاله + مراحل نظریه اریکسون  یا مراحل نظریه فروید در مورد کودکان  این دوتا پدر های ع ...

ممنونمممم دوست عزیز🙏🙏🙏🙏🙏

مدرسه دولتی؟؟ازمون استخدامی شرکت کردی؟

نه غیر انتفاعی ام ۱۱ ساله 

اره ازمون امسال شرکت کردم انشا الله خدا بخاد قبولم 

پارسالم البته شرکت کردم قبول نشدم

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706