2733
2734
مادرم فقط ازم آب خواست بعد از چند لحظه نفس نفس و صدام زد و تموم کرد 🥺

خدا رحمت کنه عزیزم،روحش شاد. 

انشاءاللّه آخرین غمت باشه،خدا سایه کسایی رو که دوست داری بالای سرت نگه داره و کسایی هم که خدایی نکرده از دست دادی رحمت کنه و روحشون شاد. 

معمولا روز اخر حالش خوب میشه ولی یهو میبیمی میمیره .من دوسه تا اینجوری دیدم .ک مریض بودن یه روز خوب ...

اره

منم شاهد هستم سه نَفَر بودن اطرافمون كه چند روز قبل مرگ حالشون خوب ميشه بعد فوت ميكنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیره شدن رو خیلی شنیدم مادربزرگم تو حالت احتضار انگار چشماش دوخته شده بود به سقف خیره شده بود به یه ...

این دیگاخراشه که نمیتونن تکون بخورن و ثابت هستن چون بدنشون دیگه بیحسه نصف تنشون جون نداره اگه اون موقع دست بزنی بخشون میفهمی که بدنشون چقدر سرده

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2728

مادر بزرگ من تو بستر بیماری بود حالشم بد بود هزیون میگفت و میگفت مثلا فلانی نگا اومده اینجا ...

بعد ی روز حالش عالی بود بردنش حموم و موهای بلندشو کوتاه کردن و تمیز و نظیف اوردن رو تخت و داشتن قران میخوندن...زن داییم رفته چایی بریزه میگه اومدم دیدم نیست دیگه😔یعنی دو دقیقه نکشیده رفتن و اومدن زن داییم

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
این دیگاخراشه که نمیتونن تکون بخورن و ثابت هستن چون بدنشون دیگه بیحسه نصف تنشون جون نداره اگه اون مو ...

پس جنبه ی فیزیکی داره و درواقع واکنش طبیعی بدن در زمان مرگه بعضیا پیچیده ش میکنن که اجلش رو داره میبینه و از این حرفا من همیشه دنبال جنبه علمی و فیزیکیش میرم البته که عقاید هرکسی قابل احترامه

دلم گرفت . پدر منم رحمت خدا رفته صبح زود بود  تو اتاقم بودم صدای مادرم رو شنیدم که با وحشت صداش میکرد رفتم تو پذیرایی دیدم بابام رو به قبله کردند و دارند گریه میکنن ( پدرم چند ماه مریض بود )

من برام اتفاق افتاده اما نمردم،یه سری چیزای نامفهوم یادمه از حالاتی ک داشتم تنها چیزی ک یادمه، گریه بابامه و سنگینی بیش از حد قفسه سینم طوری ک هزارتا اکسيژن هم بهت وصل کنن بازم کمه

خودم لغو کاربری زدم
2738
اره منم شاهد هستم سه نَفَر بودن اطرافمون كه چند روز قبل مرگ حالشون خوب ميشه بعد فوت ميكنن

دقیقا خاله شوهرم من همین اتفاق افتاد سرطان داشت یکسال تو بستری بیماری بود دقیقا چند روز قبل مرگ از بستر بلند شد خیلی عجیبه برام دوست دارم بدونم توضیح پزشکی داره علت چیه

من بابام تو بیمارستان بود نگاه سقف میکرد میگفت آقام و ننم اومدن جلوم عروسی گرفتن من میخام برم😭😭 منو داداشم دستشو گرفته بودیم میگفت ولم کنید بزارید برم منتظرم. بعدم چند روز بعدش تو icu تو تنهایی مرد بمیرم برا بیکسی بابام😭😭😭 من خوابشو دیدم وصیت کرد ولی فک نمیکردم همون لحظه بابام تموم کرده تا از بیمارستان بمون زنگ زدن.

بابام ۵۰ سالش بود😭😭

واسه شادی روح همه اسیران خاک صلوات

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

مادر بزرگم قبلمرگ حالش خیلی بد بود و ناراحت بود 

انقد حالش بد بود که  خودمون فهمیدیم که دیگه تموم میکنه...🙍😞

قبل از فوتش همش خاطرات رو مرور کرد و تو اتاق همش میگفت اون مرده کیه لباس سفید پوشیده ، همش به دیوار اشاره میکرد  میگفت اون در رو باز کن 

😭😭🙀 خودم فک میکنم که خیلی  سخته

گم گشته ای میان گمگشتگان.
پس جنبه ی فیزیکی داره و درواقع واکنش طبیعی بدن در زمان مرگه بعضیا پیچیده ش میکنن که اجلش رو داره میب ...

اره دیگه چون جونش بزور بنده 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
دقیقا خاله شوهرم من همین اتفاق افتاد سرطان داشت یکسال تو بستری بیماری بود دقیقا چند روز قبل مرگ از ب ...

جنبه علمیشو نمیدونم ولی ی جا خوندم چند روز قبل میفهمن ک قراره بمیرن و انگار شاد میشن ک نیروی زیادی تو بدنشون میاد 

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

هم مادربزرگم رو دیدم 

هم پدرم ،بمیرم الهی 😢

هردو بدون هیچ حرکتی وهیچ حرفی تموم کردن پدرم چند روز قبل از غذا افتاد ولی مامان بزرگم که تو خونه خودمون زندگی میکرد مامانمو صدا زد گفت میخوام بمیرم وبعد از حدود نیم ساعت خیلی آروم خوابیدو دیگه بیدارنشد😢

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706