2737
2734
جدن تعریف کن

نمیگم ممکنه فکر کنن دروغ میگم یا توهم زدم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگم ممکنه فکر کنن دروغ میگم یا توهم زدم

بیا توخصوصی بگو خیلی دلم میخاد بدونم چه خبره و چی میشه اینجورچیزارو خیلی دنبال میکنم حتی فیلماشو یا داستاناشونو هرچی درموردش باشه

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2728

اطرافم چند نفر رو دیدم، پدربزرگم که به گوشه اتاق خیره شد و لبخند زد و از دنیا رفت

یه آقای جوون سید دستشو گذاشت رو سینه ش و سلام داد و فوت کرد

مادر بزرگم گفت خوشبحال کسی که امروز بمیره، سومش میفته تو عاشورا. گفت خسته م. رفت یه پارچه پهن کرد رو زمین رو به خوابید و تمام

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اطرافم چند نفر رو دیدم، پدربزرگم که به گوشه اتاق خیره شد و لبخند زد و از دنیا رفت یه آقای جوون سید ...

چه جالب

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
خدا رحمتش کنه چطوری تاب اوردی اون لحظه ها خدایاااا مرگ عزیز سخته ...خدایا همه رو ببخش

خیلی لحظه ی بدی بود 

ان شاالله که که تجربه‌ اش نکنه 

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
2738

مامان بزرگ منم همش با مرده ها حرف میزنه یهویی پا میشه میشینه میگه اومده میگن عزراییلو داره میبینه اونطوری میشه😭

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2706