2737
2739
عنوان

از کجا میشه فهمید یه شوهری دست بزن داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ی زدن کوچیک از بازوش یا یه مشت کوچیک اونم وقتی خیلی عصبیه یه چیزی دیگه قشنگ اساسی زدن😐😐راهشو ...

بله 

بقول شاعر خودم کردم که لعنت بر خودم باد .......

بعد ها این شعر ایشون زمزمه میکنند .......

ان شاالله که نرسه به اونجا البته

بدرود                                      
2731
جرات داره بزنه..جرش میدم🤨

دیگه جوش بیاره نمیتونی کنترلش کنی حالا جرشم بدی

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....

حالا اگر شوهرت کتک می‌زد یا حتی صداشو بلند میکرد میومدی از طلاق و سرد شدن صحبت میکردی؛ همه هم بهت حق میدادن ؛

تو نی نی سایت اینو افتخار میدونن که شوهر مثل موم دستشونه و بهشون زور میگن ولی از اونطرف تحمل کوچکترین حرف شوهرو ندارن!!!

خیانت مرد فقط و فقط برمیگرده به ذات کثیفش 

ولی صحبت از خیانت زن که میشه اکثرا میگن تقصیر شوهرش بوده!!!!

وای که بعضی از ماها چقدررر خودخواهیم    

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2738
جوش نمیاره ..جوش آورد شب باید تو کوچه پیش کارتن خواب ها بخابه 😄

یعنی اینقد ترسوعه مرد باید ابهت داشته باشه اون دیگه کیه ک تو اینطوری دربارش حرف میزنی جرش میدم بیرونش میکنم

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2706