2726
عنوان

لطفااااااااا بیاییدددددد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 82 پست
احتمالش هست تیرویید داشته باشم  اخ خیلی از علائمش و دارم  ولی چند ماه یپش ازمایش  ش ...

من خودم به طب سنتی خیلی معتقدم. ولی باید دکترت حاذق باشه و دستورات رو هم دقیق انجام بدهی. اگر تهرانی برو پیش آقارفیعی.  آزمایشاتت رو هم ببر ببینه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
خب نمیش ک حذفش کنم کلا چون خودمو میشناسم  بعدم واقعا فکر نمیکنم علت این همه چاقی بخاطر هفته یب ...

عزیزم آدم یه دفعه چاق یا یک دفعه لاغر نمیشه. 

من یه مدت صبحانه نون بربری و خامه مربا میخوردم. ناهار و شامم هم خیلی کم 5-6 کیلو اضافه کرده بودم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مونده از چیزای دیگه مثل لباس خریدن و اینا بزنی بزن و واسه لاغر شدنت پول خرج کن ارزش داره

وقتی ازدواج کنی حداقل ۱۰ کیلو دیگه چاق میشی

اونوقت خودت حسابش رو بکن ببین هیکلت چطوری میشه

2728

دخترم شما الان تو سن رشدی 

کربوهبدراتو محدود کن 

هر چیز شیرین

چه مصنوعی 

چه طبیعی 

حذف کن 

جدیه جدی

اگه کم نشدی اونوقت بگو از خودم بدم میاد 

اراده کن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

یادمه یه مدت توی تاپیک بامداد خمار بودی پس چرا ادامه ندادی

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
مونده از چیزای دیگه مثل لباس خریدن و اینا بزنی بزن و واسه لاغر شدنت پول خرج کن ارزش داره وقتی ازدوا ...

از کجام پول بیارم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706