2726
عنوان

زغال افتاد رو عسلی چوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 181 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو شوهرم یه بار دعوامون افتاد کل روزو خونه بود منم داشتم تمیز میکردم هی میگفت اینو بردار اونو بردار اعصبانی شدم سرش داد زدم اونم د اد زد رفتم جلوش گفتم یه بار دیگه بگی با گوشکوب میکوبم توسرت 🤣🤣😂😂کلا رفت تو اتاق درو بست🤣😂😂😂😂

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2728
😂😂😂😂میخاستی بگی اینجوریه خب

من میگفتم خب میگه نه تو نمیدونی که این اینوریه ولی من مونده چرا آستین نداره این پارچه کم اوردن😑هی من میگم اقاا جوووون میگه خو نگاه راست میگم کو استیناش

من میگفتم خب میگه نه تو نمیدونی که این اینوریه ولی من مونده چرا آستین نداره این پارچه کم اوردن😑هی م ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

🤣🤣🤣یه بار زمان دوستیمون زنگ زدم نامزدم بعد پدر شوهرم جواب داد صداشون پشت گوشی کپ همه منم فکرکردم نامزدمه اول صبی کلی قربون صدقه میرفتم پدرشوهرمم همکاری میکردا نامرد بعد دوساعت نامزدم زنگ زد خاک برسرت بابا بود 🤣🤦‍♀️یعنی من تو افق محو شدم

منو شوهرم یه بار دعوامون افتاد کل روزو خونه بود منم داشتم تمیز میکردم هی میگفت اینو بردار اونو بردار ...

وای خیلی خوبی 

منم ی بار زدم تو گوش شوهرم اونم دوتا زد دیگه تکرار نکردم 

🤣🤣🤣یه بار زمان دوستیمون زنگ زدم نامزدم بعد پدر شوهرم جواب داد صداشون پشت گوشی کپ همه منم فکرکردم ...

🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂به پدرشوهرت گفتی حتما عشقم دوست دارم و فلان

2706