2737
2739
عنوان

خانومایی که تازه باردار شدید بیاید با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 184 پست
منم فکر میکردم نمیشه بشنوی ولی یهو دیدم صدای ضربان قلبی اومد ازش پرسیدم گفت آره ضربان قلبش بود😍😍او ...

وای چه حس خوبی . انشالله منم بشنوم . چقدر ذوق کردم .برای منم دعا کن 

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزم والا تو سونو زده بود ۸ هفته و صفر روز دیگه نمیدونم کجاشم😂😂 خودمو اولش وزن کردم دیگه وز ...

چرا دوباره بری سونو مگه نرفتی 8 هفته . مگه الان چند هفته ای ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
من وزن کم کردم کمی انگار هرچی میخورم کمه و نی نی میخوره به من چیزی نمیرسه  باید بیشتر بخورم

چجوری غذا میخوری ؟ صبحونه میخوری کامل ؟ میخوام بدونم توی یه روز چیا میخوری که وزن کم کردی و به جنین نرسیده یا جنین بیشتر جذب کرده 

2731
نه دیگه سونو نمیخوام برم که دیروز سونو بودم امروز سونو و آزمایشم رو میبرم دکترم ببینه

به سلامتی . موفق باشی . بیا اینجا از مراحل زایمانت بگو .فکر کنم با من 3 هفته یا 2 هفته اختلاف داشته باشی .

به سلامتی . موفق باشی . بیا اینجا از مراحل زایمانت بگو .فکر کنم با من 3 هفته یا 2 هفته اختلاف داشته ...

ممنون عزیزم همچنین رفتم پیش دکتر سونو وآزمایشم خداروشکر خوب بود واسه اول اسفند سونو و آزمایش غربالگری برام نوشت دو کیلو هم کم کرده بودم گفت اشکالی نداره به خاطر تهوع و غذا نخوردن بعد از ۳ ماهگی درست میشه

2738
ممنون عزیزم همچنین رفتم پیش دکتر سونو وآزمایشم خداروشکر خوب بود واسه اول اسفند سونو و آزمایش غربالگر ...

خوش بحالت کم کرده بودی من نزدیک دو کیلو زیاد کردم . خیلی اشتهام زیاد شده نمیدونم چیکار کنم . البته هنوز تهوع و بد غذاییم شروع نشده و امیدوارم شروع نشه چون بارداری قبلیم خیلی معده درد و سوزش سر دل و تهوع مخصوصا شبا داشتم که آخریا اصلا نمیتونستم از تهوع از دستشویی بیام بیرون . خدا رو شکر همه چی خوب بوده . یعنی 11 هفته ات تموم میشه برات غربالگری نوشته ؟ 

ممنون عزیزم همچنین رفتم پیش دکتر سونو وآزمایشم خداروشکر خوب بود واسه اول اسفند سونو و آزمایش غربالگر ...

شما از هفته چند تهوع گرفتید و حالت بد شد و غذا نخوردی  ؟ بازم خدا رو شکر خیالت راحت شد . این بارداری انگار خیلی دیر میگذره ولی وقتی بچه به دنیا میاد انگار سریع بزرگ میشه .  

خوش بحالت کم کرده بودی من نزدیک دو کیلو زیاد کردم . خیلی اشتهام زیاد شده نمیدونم چیکار کنم . البته ه ...

ممنون عزیزم خیلی تهوع و سوزش سر دل بده منم شبا موقع خواب خیلی سر دلم میسوزه و نفخ میکنم احتمالا تموم میشه که واسم سونو نوشته شما بچه اولت چی بود ؟

ممنون عزیزم خیلی تهوع و سوزش سر دل بده منم شبا موقع خواب خیلی سر دلم میسوزه و نفخ میکنم احتمالا تموم ...

من بچه اولم نموند و کورتاژ کردم . ایست قلبی کرد . یعنی 7 هفته رفتم گفت قلبش ایست کرده و رشد نکرده و 2 هفته دیگه بیا و باز همینو گفت و سقط نشد و مجبور به کورتاژ شدم . الانم واسه همین استرس دارم . من اون قبلی رو روزی که سونو رفتم و اینو گفت تهوع و معده درد و اعصاب خوردیم شروع شد و بعد از 9 هفته وقتی فهمیدم باید کورتاژ کنم و دیگه نباشه علائمم رفت که همه میگفتند از اعصابه و استرس ولی این یکی فعلا خدا رو شکر درد کمرو  لگن و ران دارم . یه گرفتگی هست . دکتر گفت طبیعیه و بعضیا میگن بچه داره رشد میگنه و رحم بزرگ میشه و با این حرف ها حس خوبی میگیرم که انشالله داره رشد میکنه . برام دعا کن صدای قلبشو بشنوم و به سلامتی 9 ماه تموم شه و بغلش کنم 

من بچه اولم نموند و کورتاژ کردم . ایست قلبی کرد . یعنی 7 هفته رفتم گفت قلبش ایست کرده و رشد نکرده و ...

عزیزم نگران نباش منم بارداری قبلیم دوقلو بود و قلبشون تشکیل نشد با دارو سقط کردم الآن خداروشکر همه چی خوب بود انشاالله که واسه شما هم خوبه

سلام منم ۵ هفته و ۴روزمه 

علائم پریودی دارم مخصوصا زیرشکم و کمردرد

واینکه غذام میلم نمیبره ب زور میخورم ینی دو روزه دارم خوب غذا میخورم خداروشکر معدمم یجورایی سنگینی میکنه انگار رودل کنی اینطوریم معذرت میخام یبوستم داشتم تا اینکه انجیرو خیسوندم وخوردم خوب شدم خداروشکر 

خیلیم یجورایی استرس دارم بعضی وقتام ضربان تو شکمم حس میکنم شاید توهم زدم😁😁

انشاالله نی نیای همتون صحیح وسالم بدنیا بیاد برامنم همینطور

2706