2733
2734

سلام . من فیفی هستم . بارداری اولم برام نموند و کورتاژ کردم . ولی باز خدا رو شکر باردار شدم و هفته 6 هستم . بیاید با هم باشیم تا از زمان سونو و غربالگری و قرص و ویتامین ها و خورد و خوراک هامون مطلع بشیم و حتی اگه دردی و مشکلی خدایی نکرده میاد سراغمون با مشورت هم و زیر نظر دکترمون رفعش کنیم .خوشحال میشم اینجا خودتون رو معرفی کنید و دور هم باشیم   

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

سلام گلم  منم. ده هفته هستم 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گلم  منم. ده هفته هستم

به سلامتی عزیزم .شما سونو رفتید ؟ چه هفته ای رفتید و چه قرص هایی مصرف میکنید ؟ از خودت میگی برامون که خورد و خوراکت و حتی الان علائمت چیه ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
2738
سلام منم 6هفته و5روزمه

به سلامتی عزیزم .شما  هم سونو رفتید ؟ چه هفته ای رفتید و چه قرص هایی مصرف میکنید ؟ از خودت میگی برامون که خورد و خوراکت و حتی الان علائمت چیه ؟

سلام من اخر هفته ۵ هستم آزمایش دادم فقط هنوز دکتر نرفتم واسه سونو  شماهم گهگاه درد زیر شکم دار ...

منم دکتر رفتم گفت یه ماه دیگه بیا برای سونو و میخوام آخر بهمن برم . منم گاهی درد زیر شکم و دیروز خیلی ب ا س ن و کمرم درد میکرد ولی خدا رو شکر امروز خوبم 

خانماعلایمتون رومیگید

شما هفته چند هستید ؟ از علائم خودتون بگید ؟

من گاهی درد پریودی دارم گاهی درد زیر شکم و گاهی درد کمر و ب ا س ن و اواسل هم سینه درد ولی از بین رفت .گاهی هم علائم ندارم که شک میکنم باردارم   

2706