2733
2734

این روزا خیلی آمار مرگ و میر کرونارو دقیق داریم که مثلا روزی 200 نفر یا حالا مثلا هفته ای اینقدر ولی خواهشن یه لحضه دقت کنید چی میگم:((روزانه به طور میانگین 1000 جنین در ایران، تکرار میکنم ایران خودمون داره سقط میشه!!!))

حالا خواهش میکنم یه جمله در خصوص این عمل و کسایی که اونرو انجام میدن یا میخوان انجام بدن ، بگیید شاید کسی بود که با خوندن پیام شما پشیمون شد...

من_زنده_هستم#  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترای اشغال عوضی که براشون اصلا مهم نیست وپول میگرن وسقط میکنن

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2731

من فقط یه چیز میدونم راه های پیشگیری خیلی مطمئنی هست

چرا مواظب نیستن که بعدش یه نفر رو از زندگی کردن ساقط کنن

جنین یک انسانه نه یک شی شما چیزی رو نمیندازین شما یک انسان رو میکشید!!!

❤️❤️❤️❤️
2738

کسیکه  حواس ش  به حضور  خدا  باشه  ،  خیلی کارها  رو نمی کنه  ... ریشه ی خیلی حرفها و خیلی رفتارها و خیلی تصمیم هامون  همینِ که حواس مون به نگاه خدا نیست ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من هیچ وقت اجازه قضاوت نمیدم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

نظری ندارم هرکی شرایطشو بهتر میدونه کسی که پول نداره وقت نداره لنگه یه قرون دوهزارشه بهترین کار براش سقطه . یکی هم همه چیز داره ولی اعصاب بچه نداره وقتشو نداره اینم براش بهترین کار سقطه . چون در هر دو صورت بچه هایی به دنیا میان که یکی از گرسنگی میناله یکی از بی عاطفگی پدر و مادرش . ما جای کسی نیستیم که بخوایم قضاوت کنیم پس هر کی هر چی به صلاحشه رو انجام میده 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
پدرمادر بی عقلی که باتوجه به شرایط بدشون از هر نظر بچه پس میندازن الان بچشونو بندازن بهتره تا با ول ...

و این زنجیره کثیف ادامه پیدا میکنه

اون بچه ک ناخواسته بوده خودش پدر یا مادر میشه 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706