2733
2734
عنوان

کسی با طناب زدن و خلقه لاغر کرده ؟

125 بازدید | 18 پست

مسگری چطور 

اگه تجربه دارید بگید چقدر و تو چه زمانی چقدر کم کردید 

افتادگی رحمم نمیاره فقط اگ داشته باشی تشدید میکنه 

۸۹ کیلوام ممنون میشم کمکم کنیددددددد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با حلقه فرم دهی میدم به اندامم

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
2738
سنگین ترین و سخت ترین ورزشها  بدون  رژیم جوابگو نیست. کالری شماری کن عزیزم. من28کیلو ...

عزیزم یعنی فقط کالری شماری کردی ورزش نکردی

منو ابجی کوچولوت بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوت هستیم عزیزم💓💓💓
شکمو چقدر طول میکشه اب کنه؟

بستگی به این داره چقدر میزنید 

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
تو چه مدت .رژیم گرفتم از امروز  چن کیلو هستید چقدر میخورید در رور

تقریبا 7  8  ماه طول کشید.

88 بودم و الان 60 کیلو ام.

باید براساس وزنت کالری محازت رو بخوری.

برو تامیک بامدادخمار اونجا کنار بجه ها باش و شروع کن. خیلی توی انگیزه ت تاثیر داره.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5578841/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار-تاپیک-جامع-چالش-جدید

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
عزیزم یعنی فقط کالری شماری کردی ورزش نکردی

پیاده روی رو تقریبا سه سالی هست ک دارم.هنوزم میرم هرروز.

ورزش هم اوایل رژیمم روزی نیم ساعت انجام میدادم.ولی چندمدته فقط پیاده روی.

اما کالری مو درست و دقیق انجام دادم نتیجه گرفتم

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
پیاده روی رو تقریبا سه سالی هست ک دارم.هنوزم میرم هرروز. ورزش هم اوایل رژیمم روزی نیم ساعت انجام می ...

پیاده روی چند ساعت؟؟؟؟ 

روزی یک ساعت دقیق. پیاده روی تند.

پیاده روی خیلی تاثیر داره. من با حلقه 20 کیلو کم کردم الان باردارم بعد بارداری میدونم ویگه نمیتونم ورزش کنم. خدا کنه فقط کالری شماری جواب بده

2706