2726

واسع همین چیزا اکثر دکترا اول میگن امینو .امینو پبش دکترا معتبرتره فک کنم.کاشاز اول میفرستادت امینو کنی جای اینهمه هزینه و استرس..

انشالله که چیزی نبست گلم فقط توکل کن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سلفری دادم مشکل کروموزوم جنسی ریسک داره گفتن آمینو بشم ممکنه اشتباه شده باشه؟ 

خیلی احتمالش کمه ولی ممکنه..گاهی در اثر جهش سلولهای بدن مثل هم نیستن بهش میگن موزاییک..تو سلفری دو نوع سلول میبینن که فکر میکنن یکی برای بچش یکی واسه خودت یا جتی بیش از دو نوع سلول دیده میشه که ارزش علمی رو از دست میده ودیگه نمیشه به سل فری استناد کرد.... به ندرت دیده میشه در امینوسنتز نتایج متفاوته ..چون امینو سنتز قطعا سلولهای بچه هست...

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
سلام ممنون😁خوبم

پسرت شهریور دنیا اومد؟دختر من شهریور امسال دنیا اومد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
واسع همین چیزا اکثر دکترا اول میگن امینو .امینو پبش دکترا معتبرتره فک کنم.کاشاز اول میفرستادت امینو ...

امینو سنتز خطر داره ..هم برای مادر هم احتمال اسیب به جنین هست بخاطر همین اندیکاسیون سلفری بیشتره..یعنی اولویت با سل فری هست که هیچ اسیبی نمیرسونه

بخدا دارم میمیرم کمرم شکسته😭😭😭😭😭

اگر قطعا مشکل داشت میگفتن سقط کن..وقتی امینو میخوان یعنی نتونستن ثابت کنن بچه مشکل داره

پسرت شهریور دنیا اومد؟دختر من شهریور امسال دنیا اومد

مرداد گلم

به سلامتی عزیزم.خدا واست حفظش کنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
بله پیش اومده که سلفری خطا داشته باشه ولی امنیو گفته سالمه و مشکل نداره. امنیو انجام بده توکلت به خ ...

نیاز جان میشه راجب آمینو بهم توضیح بدی چطوری انجام دادن براتون؟ درد و خونریزی هم داره؟ من فقط امیدم بخداست که 1% برام معجزه کنه وگرنه دیگه این دنیا به هیچ دردی نمیخوره برام

مرداد گلم به سلامتی عزیزم.خدا واست حفظش کنه

آخی خدا حفظش کنه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
اگر قطعا مشکل داشت میگفتن سقط کن..وقتی امینو میخوان یعنی نتونستن ثابت کنن بچه مشکل داره

آخه میترسم زبونم لال گفته باشن آمینو انجام بده که مجوز سقط بدن زبونم لالللل😭😭😭

نیاز جان میشه راجب آمینو بهم توضیح بدی چطوری انجام دادن براتون؟ درد و خونریزی هم داره؟ من فقط امیدم ...

اصلا ترس به خودت راه نده.رفتم پیش فوق تخصص جنین شناسی اون یه امپول رو از روی شکم فرو کرد به داخل از مایع دور جنین گرفت گفت ببر ازمایشگاه.خیالت راحت دردش از تزریق امپولم کمتره.بفدشم گفت تا۴۸ساعت استراحت مطلق بعدشم تا دو هفته کار سنگین نکن.اصلام درد و خونریزی نداشتم.نگران امنیو نباش فقط توکل کن به خدا ان شاالله بچت سالمه

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
واسع همین چیزا اکثر دکترا اول میگن امینو .امینو پبش دکترا معتبرتره فک کنم.کاشاز اول میفرستادت امینو ...

بخدا نمیدونم چی بگم چیکارکنم فقط کارم شده گریه😭خدا یه نظری بهم کنه

بخدا نمیدونم چی بگم چیکارکنم فقط کارم شده گریه😭خدا یه نظری بهم کنه

شما گریه هات به بچت لطمه وارد میکنه.توکل برخدا کن و برو امنیو.نگرانم نباش.چرا سلفری دادی؟

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
اصلا ترس به خودت راه نده.رفتم پیش فوق تخصص جنین شناسی اون یه امپول رو از روی شکم فرو کرد به داخل از ...

دعام کنید لطفا😭چون من از غربالگری اول همش دارم بد میارم دوقلو باردار بودم تو غربالگری فهمیدم اون یکی قل تو 8هفته رشدش مونده😭حال‌ام که اینجوری داغ دلم زیاده

شما گریه هات به بچت لطمه وارد میکنه.توکل برخدا کن و برو امنیو.نگرانم نباش.چرا سلفری دادی؟

ان تی 2.5شد  پیشنهاد سلفری داده بود سونوگرافی بعد دکترم خیلی تاکید نداشت چون جواب آزمایش لو ریسک بود ولی از ترس و استرس رفتم سلفری

2706