2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خوب اگه ممکن نبود ک نمیگفتن اول سلفری بعد آمینو سنتز ممکنه توکل ب خدا کن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2714
من سلفری دادم مشکل کروموزوم جنسی ریسک داره گفتن آمینو بشم ممکنه اشتباه شده باشه؟ 

بله پیش اومده که سلفری خطا داشته باشه ولی امنیو گفته سالمه و مشکل نداره.

امنیو انجام بده توکلت به خدا باشه

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
سلفری خیلی دقیقه بعیده امینو هم دقیقه بعیده باهم مغایرتی پیدا کنن

سلاااام خوبی؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
بخدا دارم میمیرم کمرم شکسته😭😭😭😭😭

خوب اینکه برات بده مگه خود خدا نداده بسپار ب خودش و ریلکس باش،مگه بچه دنیا بیاد زنده بودنش دست ماست ؟همیشه باید بسپاریم ب خدا و آروم باشیم،

دل آرام گیرد با یاد خدا

2706