2737
2734
اگه رسمی باشه امکان نداره حقوقشون دیر داده بشه، همون سر ماه پرداخت میشه. اضافه‌کاریها دیرتر داده میش ...

عه😐

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
الان ۶_۷تومن کمه خب تازه ما تو ی شهر کوچیک هستیم و خونه از خودمونه حالا شما فکر کن خونه و ماشین ند ...

شغل دیگه هم مث پرستاری یا چیزای دیگه هم با حقوق ثابت همینه فقط دردسرش بیشتره 

مگه اینکه کار آزاد باشه ک بحثش جداعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با بازنشستگی ۶تومن یا کلا

بستگی ب حکمشون داره

من بابام چن سال پیش بازنشست شد با حقوق پایین بازنشست شد ک مهر امسال همسان سازی کردن فکر کنم ی تومن اضافه شد ۶ تومن

و حقوق شاغل بستگی داره ب مدرکش ، اضافه کاری و منطقه ای ک تدریس میکنه محروم باشه یا نه و اینکه مدیریت برداره یا نه

اگه درسشو ادامه بده فکر کنم حقوقش بیشتر بشه البته قبلا اینطوری بود الان نمیدونم این قانون هست یا برداشته شده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
زن و مرد فرق نمیکنه  زن تازه از مرد بدتره بعضی مواقع،من کلاس اولم یادمه معلممون با چوب میزدمون ...

حالا اون استثناعه که معلم زن بد در میاد😁

اینم هست که دانش آموز ( چه دختر چه پسر) ممکنه مشکلی داشته باشه روش نشه به معلم مردش بگه اصولا دانش آموزا با معلم مرد زیاد راحت نیستن

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
شغل دیگه هم مث پرستاری یا چیزای دیگه هم با حقوق ثابت همینه فقط دردسرش بیشتره  مگه اینکه کار آز ...

من مقایسه نکردم و نگفتم بقیه شغلا گل و بلبله

گفتم برا گذروندن زندگی ۶_۷تومن کمه 

الان همه اجناس روز ب روز بالا میره ولی حقوق ثابته

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
آره😁 حداقل برای خاله منکه اینطوریه😁

ن نهایتش دو یا ۳ روز عقب بیافته وگرنه سر موعد پرداخت میشه

2738
الان ۶_۷تومن کمه خب تازه ما تو ی شهر کوچیک هستیم و خونه از خودمونه حالا شما فکر کن خونه و ماشین ند ...

۷ برا شهر کوچیک اگه خونه و ماشین داشته باشیم عالیه . ۱۰۰ میلیونم وام بگیریم برجی ۲ و خورده ای برا قسط میره مگه ادم میخواد وام میلیاردی بگیره 😐

حالا اون استثناعه که معلم زن بد در میاد😁 اینم هست که دانش آموز ( چه دختر چه پسر) ممکنه مشکلی داشته ...

نه من معلم خصوصیم مرد بود خیلی با ادب  برخورد میکرد ولی یه مشاور زن داشتم نمیدونم چرا میخواست به قصد کشت منو بزنه 😂

من مقایسه نکردم و نگفتم بقیه شغلا گل و بلبله گفتم برا گذروندن زندگی ۶_۷تومن کمه  الان همه اجن ...

بعله عزیزم منم نگفتم شما مقایسه کردی 

میگم تو رنج حقوق های ثابت در حد ۶ ۷ تومن دبیری شغل بهتریه

نه من معلم خصوصیم مرد بود خیلی با ادب  برخورد میکرد ولی یه مشاور زن داشتم نمیدونم چرا میخواست ب ...

🤣🤣🤣🤣

منم معلم کلاس دومم ( زن بود) چناننن گوشمو میپیچوند که حس میکردم گوشم الان از جاش در میاد😐

په بده؟!عه خداتونم باشه والا...هیچ کاری نمیکنه کمه کمش ماهی ۳تومن میاد حساب..اگرم برم سره کار یک چهارم روز سرکاره..عالیه

اونقدر میخااامت،،،همه باهام بدشن،،،باحسرت هرروز از کنارما رد شن😘😘
2706