2737
2734
عنوان

شوهرم همش بهم میگه عقب افتاده

963 بازدید | 61 پست

اقا من خانواده شوهرم مذهبین و خانواده من. شوهرم یه ساله باغ و ویلا خریده همش میره تو باغ مشروب میخوره. خسته شدم ازش. بهش میگم من نمیخورم میگه تو عقب افتاده ای. خسته شدممممممممممممممممم    روزی که اومد خاستگاریم نماز میخوند الان یه هفتس قهریم مطمینم خونه رو کرده مرکز عرق خوری 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

نمردیم معنی این چیزام فهمیدیم 

بگو بهتر از توی تازع ب دوران رسیدم حداقل

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمردیم معنی این چیزام فهمیدیم  بگو بهتر از توی تازع ب دوران رسیدم حداقل

امان از دوست    

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2731

عزیزممم😔

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

تازه به دوران رسیدس بی محلش کن برو خونت

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2738
آدما تغییر میکنن توقع نداری ک تا آخر عمر همونی ک دیدی باشع 

توقع داشتم همون بمونه !

شوهر منم هممممممممش مشروب میخوره من اصا مخالفتی ندارم اشتباه میکنم؟؟؟ کاری بش ندارم..... 

چیز بدیه مشروب خوردن بچه ها یا نع؟؟ 

دیگ الان همممممممه همینن

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
شوهر منم هممممممممش مشروب میخوره من اصا مخالفتی ندارم اشتباه میکنم؟؟؟ کاری بش ندارم.....  چیز ...

بستگی داره ب طرز تفکر 

برا من فاجعه اس

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
شوهر منم هممممممممش مشروب میخوره من اصا مخالفتی ندارم اشتباه میکنم؟؟؟ کاری بش ندارم.....  چیز ...

همه همینن ولی وقتی اومد واسه ازدواج جلوم سجاده آب میکشید و نماز میخوند. 

شوهرت غلط کرده 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2706