2726
عنوان

چجوری افسردگی تون رو درمان کردین

324 بازدید | 48 پست

؟؟عزیزان

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به شدت افسرده م نمیدونم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
قرص

چه قرصی

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
نشده هنوز

گرمیجات میخوری؟

کاری برای خوب شدنت کردی 

تحت نظر روانشناسم دکتر فرنام 

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
مال من میره و میاد و میره الان هم تو قهر جهنمم اونقدر حالم بده

مال منم به مدت خوبم باز دوباره افکار منفی و اضطراب شروع میشه

کاری برای بهبودت کردی

تحت نظر روانشناسم دکتر فرنام 

خوب تاثیرم داشته ؟

با نماز اول وقت و دعا کردن و ختم های مختلف انجام دادن و امید به رحمت خداوند و درد و دل با خودش و اینکه هروقت افکار منفی خواست بیاد سراغت بخندی و خودت رو مشعول کاری که بهت لذت میده بکنی و بیکار نشی و سریع افکار منفی رو کنار بذاری.پیاده روی تو پارک و  حتی خونه و ورزش. داشتن گل و گیاه تو خونه و رسیدگی بهشون و...فقط بیکار نشو و خودت رو مشغول کن.چون بیکاری شروع حجوم افکار منفی میشه 

دوسال قرص من پانيک بودم. بعدش،رفتم تو گروه جهادی

خداروشکر کامل درمان شدین؟

گرمیجات میخوری؟ کاری برای خوب شدنت کردی 

اتفاقا اصلا گرمی نمیخورم. رحمم سرده

اره طب سنتی و مشاور ولی ادامه ندادم و انگار جنسم از سنگ شده. خیلی تو خانوادمون ادما بی ثباتن و منم به شدت تاثیر پذیر

با نماز اول وقت و دعا کردن و ختم های مختلف انجام دادن و امید به رحمت خداوند و درد و دل با خودش و این ...

چقدر خوب توضیح دادید ممنونم 

2706