2726
من اگر بیست ساله میشدم درس می‌خواندم تا دندانپزشک اطفال بشم،رانندگی میکردم تا تو این سن وبا داشتن گو ...

منم عاشق دندانپزشکیم و لی دارم حقوق میخونم یعنی اگه هم سن شما بشم بازم عشق به دندون تو دلم میمونه؟؟؟

قانون ارتعاش چیه؟؟

بهت توصیه میکنم در موردش اطلاعات کسب کن. تو همین نی نی سایت زیاد نوشتن. واقعا برای بدست آوردن خواسته ها و آرزوها عالیه.

توضیحش برای من الان راحت نیست. تو چرت هستم.خوابم میاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط ازدواج نمیکردم.انگار خونه شوهر چ خبره.بشور بساب بپز.بچه داری...فقط میرفتم آرایشگری حرفه ای یاد می‌گرفتم عشق وحال

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
منم عاشق دندانپزشکیم و لی دارم حقوق میخونم یعنی اگه هم سن شما بشم بازم عشق به دندون تو دلم میمونه؟؟؟

بله،من پریروز پسر کوچیکم رو بردم دندانپزشکی نیم ساعت رودندونش کار کرد۶۰۰ گرفت،انقدرم باحسرت نگاهش میکردم،رشته حقوق آدم خودشو میخواد عمو وداییم هر دو وکیل هستند ،فکر نکنم درآمدآنچنانی داشته باشه،البته نسبت به دندانپزشکی

هنوز نشدم 😌

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

منکه ۲۰ سالمه الان 😁😁😁😁 خیلیا میگن لذت ببر 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
بله،من پریروز پسر کوچیکم رو بردم دندانپزشکی نیم ساعت رودندونش کار کرد۶۰۰ گرفت،انقدرم باحسرت نگاهش می ...

😭😭😭ای خداا خیلی ممنونم خیلی رو تصمیماتم تاثیر گذاشت حرفت 

من الان 20سالمه البته فروردین میشم21

من اگ برمیگشتم به عقب

خیلی به دوستام اهمیت نمیدادم و بخاطرشون تو روی خونوادم وای نمیستادم

خیلی وقتمو تلف نمیکردم با گوشی و فضای مجازی

سعی میکردم درآمد داشته باشم

حتمما حنما برنامه ریزی دقیق میکردم واسه همه اینا:ورزش،کتاب،کسب درآمد،خوشگذرونی با خونواده 

نعمت هایتان را بشمارید :)))))

صد در صد اگر برگزدم گذشته سخت تلاش می کنم زبان انگلیسی رو خوب یاد بگیرم که کلا مهاجرت کنم ... حتی اگر برگردم اوایل ازدواجمم اینکارو می کنم با همسرم تلاش می کردم برای مهاجرت قبل از بدنیا اومدن بچه 

از یه جایی به بعد دیگه توانایی از صفر شروع کردن رو نداری

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم