2726
عنوان

کسانی ک خونشونو اجاره دادن یا خودشون مستاجرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 33 پست

زمانی که مستاجر جدید میخاد بیاد باید قبض آب و برق و گاز صفر بشه بعد تحویل مستاجر داده بشه.حالا ک نشده باید تقسیم کنن.

دوما اینکه مستاجر آینه و آفتابه و اینا رو خودش میتونه بزاره نهایت بشه ۱۰۰ تومن حالا بعد از اینکه خاست بره میتونه با خودش ببره یا به مالک بگه انقد هزینه کردم از کرایه کم میکنم در صورتیکه روز آخر هم سالم تحویل مالک بده....

ما مستاجرمون رفت گاز صفحه ای رو با خوذش برده بود گفت اینجا گاز صفحه ای داشته من گازمو فروختم به زور ازش پس گرفتیم😥😥😥😥

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید یکم از پول قبلی برای قبضا نگه میداشتی  

مرده خ توهین نشه وحشی بود ی هفته اضافه موندن گفتم اجاره این هفته اضافی رو کم میکنم از رهنت گفت هزارتومن کم کنی  تخلیه نمیکنم برو‌ دادگاه .اس دادم خونمو لازم دارم خالی کن گفت باید بهم خسارت بدی!چون خونه از اول دید پارکینگ نداره خاست بعد مدعی شد ماشینش تو کوچه دزد زده .بمن میگ خسارتش بده .!!!! با بدبختی بیرونش کردم اونم ده روز بعد موعدش .نمی‌رفت .تازه فهمیدم هرجا میره رهن کامل می‌کنه صاحب خونه رو تهدید می‌کنه .همون روز تخلیه هم دامادش زد ب ماشین ی همسایه اونورتر پیرمرد بود بجای این خسارت بده اون مجبور کردن برن از بیمه بگیرن می‌گفت پیرمرده ماشینت درست میکنم پرایدبود داماد مستاجر م گفت نه پولشو بده

2728
سوال اولتون، به عهده ی صاحب خونس سوال دومم باید قبض بین شما و مستاجر قبلی تقسیم بشه

من مالکم مستاجر قبلی فرار کرده .الان ۲۰تومن میشه مال جدیده ۶۰تومن مال قبلیه عادلانه تقسیم کردم که قبلی فرار کرده باید خودم بدم .ولی این گفت همه قبض پای خودته پول آینه و جاحوله ای ازم میخاد خب ازاول نگفت فقط گفت تهویه خرابه دستشویی گفتم جدید بزار .پولش حساب میکنم باهات .یهو اومده هم تهویه گذاشته هم آینه و بقیه میگ‌ پولشو بده !

اون وسایل رو مستاجر خودش میاره،وظیفه ی مالک نیست،راااجع به قبض وظیفهه ی ماالک هست قبض رو پرداخت کنه

یکماهه جدیده اومده کاش همون یکماه پیش همشو خودم صفر میکردم الان مدعی نشه

پول قبض مستاجر قبلی ک با مالک هس. خودش از اون بگیره اما اینه و جای دسمال اگه نداراه، شما میخری استف ...

موعد قبلی گذشت وسایلشم بار کامیون ک کرد من با جذیده قرارداد بستم اون قبلی تا فهمید الکی بهانه گرفت و بارهارو خالی کرد ب بهانه تعطیلی بانک و اینک من گفتم از رهنت پول ی هفته اضافه موندنت (حتی ب نرخ قبل )کم میکنم.دعوا و تهدیدم کرد .بعد این جدیده چاخانش کرد راضیش کرد فرداش بردش بانک خودش کمک کرد منم عوضش مستاجر جدیده رو بردم املاک آشنا ازش پول کمیسیون خیلی کم گرفت .الان بی حسابیم اخلاقا .ولی با اس هاش اون اس مامانمم فرستاد ینی بروم آورد ک مستاجر قبلیت بد بود من کمک کردم رفت .انگار اینم دنبال سواستفاده است .میخام محکم ولی محترمانه باهاش رفتار کنم .مرسی عزیزم

موعد قبلی گذشت وسایلشم بار کامیون ک کرد من با جذیده قرارداد بستم اون قبلی تا فهمید الکی بهانه گرفت و ...

بگو خودت کمک کردی، لطف کردی. من دیگه مسئولیتی ندارم در قبال اون مستاجر. تهشم بنویس امیدوارم دیگه مشکلی  از این قبیل پیش نیاد چون دیگه میخوام هرچیزی شد قانونا اقدام کنم. و مجدد از لطف شما ممنون. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من مالکم مستاجر قبلی فرار کرده .الان ۲۰تومن میشه مال جدیده ۶۰تومن مال قبلیه عادلانه تقسیم کردم که قب ...

اوه چ روو داره 

بگو داری تشریف میبری اینه و جا حولتو ببر من واسه خونم لازمشون ندارم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اینه و اینا وظیفه صاحب خونه نیست ما یه مستاجر داشتیم پرده هم از ما میخواست بعد برای پول اب و قبض بای ...

تخلیه نمی‌کرد تهدیدمم میکرد مجبور شدم فقط بره بهشم گفتم راضی نیستم بهم پرید گفت اصلا خالی نمیکنم تازه خسارت دوروز معطل شدم نرفتم سرکار (زمان اسباباشو ببره بیرون زمان تخلیه)می‌گفت تو باید بدی !خ کلاهبردار بود بدبخت صاحب خونه بعدیه

صاحب خونه های ما ک نذاشتن همشو خودمون گرفتیم هر خونه میریم میزاریم باز برمیداریم؛/ مستاجری ینی بدبختی:/ ایشاالله خدا جواب کارای اوناییکه اینقدر گرون کردن رو بحق پنج تن بده:/ قبضم باید صاحبخونه بده شما هم ۱۲ روزتون رو پرداخت کنین

عزیزم اولی اگه مالک نزاره مستاجر میزاره بجاش پول پیش یا اجاره کم میکنیم . دومی هم مستاجر وقتی میخواد بره آب برق گاز رو صفر می‌کنه بعد تخلیه می‌کنه 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
من مالکم مستاجر قبلی فرار کرده .الان ۲۰تومن میشه مال جدیده ۶۰تومن مال قبلیه عادلانه تقسیم کردم که قب ...

عیب نداره .منم اینجوری مستاجری داشتم.بار اولم بود نفهمیدم چقدر خسارت زده .بعد اومدن مستاجر دومی رفتیم دوباره تو خونه دیدیم نه دستگیره درها سالم مونده نه شیرهای اب سرویسها و اشپزخونه .کلی خسارت زده بود .اونم چون من رهن کامل ندادم بهش .پولیم ک پیشم داشت از خسارتی ک زده بود کمتر بود .چون من فکر نمیکردم اینقدر همه چی و داغون کرده باشه.چوب دوبل رو کابینتارو شکسته تیکه تیکه

2706