2410
2553

از نظر عرفی وقانونی 

سوال اولم وسایلی مث جاحوله ای  و جا دستمال توالت و اینه توالت وظیفه مالکه یا مستاجر؟اگ خونه ای ک اجاره شده باشه( نوسازه .) اینارو نداره.مستاجر بذاره پولش ازمالک میگیره؟؟؟یا نه.

سوال دوم قبض اومده بعد یکماه موندن مستاجر جدیده تاریخ قبض یکماهش مال زمان مستاجر قبلی و بقیش(۱۲روز)مال زمان مستاجر جدیده.حالا قبلی فرار کرده نیست .باید تقسیم بشه یامالک کل قبض رو بده؟ لطفاً راهنمایی کنید

ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مورد اول که توافقی مثلا ما سیم انتن اینجا رسم نیست بزارن ما گذاشتیم با انتن بعد افتابه و یه اینه به روشویی همین ولی خیلی ها نمیزارن ولی مورد دوم برای خودم پیش بیاد خودم همه شو پرداخت میکنم 

2720
2714

سوال اولت رو چون از قبل رو خونه ام بود همونجوری موند 

اما اگر مستاجر نصب کنه گمونم باید صاحبخونه هزینه اش رو بده مگر اینکه توافق کنن با هم 

درباره قبض هم فقط روزایی که برای مستاجر جدیده باید باهاش حساب بشه ، بقیه اش رو صاحبخونه از مستاجر قبلی که پول پیشش مونده حساب میکنه یا اگر نه باید از جیب خودش بده 

معمولا از اول داره آینه این چیزا رو 

قبل اومدن مستاجر باید قبضا رو میرفتی میگرفتی و پرداخت میکردی 

الانم تقسیم کن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

پول قبض مستاجر قبلی ک با مالک هس. خودش از اون بگیره

اما اینه و جای دسمال اگه نداراه، شما میخری استفاده میکنی داری میری میبری. ما لوستر اینه جای دسمال کلی چیز خریدیم ک داریم میریم میبریم راحت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بچه ها لامپ به عهدی مستاجر یا صابخونه؟، اینجایی که ما هستیم برقش اتصالی داره تند تند لامپا میسوزه &n ...

دیگه این چیزا مصرفیه ، با مستاجره 

ولی مشکل رو با صاحبخونه در میون بزارید 

2706