2737
2734
از چه سایتی خرید سیسمونی کردید ...از چه چیزی راضی بودید؟قیمت, کیفیت,تحویل جنس, قیمت ها نسبت ب بیرون یا سایتای دیگه چه طوره ؟این موضوع شامل فروشندگان نی نی سایتی هم میشه ...لطفا راهنماییم کنید چند وقته چیزایی نیاز دارمو نمیتونم از بیرون تهیه کنم ....ب این سایتا هم شک دارم میترسم پشیمون شم ....
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
من تمامی خریدام رو از اینرنت انجام میدم کتاب لوازم بچه لوازم منزل . . . چرا شک داری؟ سایتهای خوبی هستند که آدم میتونه راحت خرید کنه قیمتاشون به نظرم با بیرون هیچ فرقی نمیکنه ولی اون وقتی که بخوای بذاری بری و بیای خوب صرفه جویی میشه از نینی سایت هم هم وسیله دست دو خریدم هم نو همشون هم راضی بودم
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
ساهارا جون اخه میترسم جنس دسته دوم یا بد بهم بدن ..هیچ تضمینی نداره ک پولو میدی و جنس خوب نحویل بدن ...مخصوصا من ک شهرستانم ...
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند بار خرید کرددم خوب بوده از دی جی کالا موبایل گرفتم از بچه های سایت لباس گرفتم راضی بودم ازخانم امیری لباس های مارک نکست گرفتم خیلی خوب بود واقعا خانم گلیه از الهام نی نی مزون هم راضی بودم به مد ارس هم خیلی خوبه فروشگاه مرزی هم خوبه
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2731
منم از مامانی یوسف از فروشنده های سایت ، لباس بچه گرفتم و خیلی راضی بودم.هم کیفیت جنس(کارترز) وهم سرعت عمل ایشون در ارسال. از یه کاربر هم که بیرون وبلاگ داره و اینجا هر از گاهی تبلیغ میذاره (تیما) هم چند دست لباس راحتی گرفتم بچگونه که قیمتاش خیلی مناسبه.
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!
ما هم بزودی در خدمتتون هستیم... امیدوارم بتونیم جنسهای باکیفیت و باقیمت منایب بدیم خدمتتون... سایتمون را ببینید و نظرتون را بگید...ممنون میشم فروشگاه سیسمونی مای نی نی www.mynini.net 09123552145 شیشه های شیر.... پستونک ها... لباسهای به آوران... جوراب... لوازم بهداشتی....
2738
مای نی نی جان من بالش شیردهی دی روحه میخوام شما داری؟قیمت؟ بچه ها کسی اینترنتی بالش شیردهی دی روحه خریده ؟
بچه ها من لوازم سیسمونی رو منظورمه ....مثل بالش شیردهی...تب سنج ..اویز تخت ..ظرف غذا
خب این ریسکش بالاس...چون از نزدیک نمیبینی ...شاید ی عکس شیک بذارن و ی جنس بنجول بفرستن ..اگه نصفه پول یا کل پول رو میشد وقتی جنس و دیدی و تحویل گرفتی بدی خیلی بهتر بود .ی اطمینان خاطری بود
2706