2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله بتازگی.چطور؟من شمارو میشناسم؟

مبارکه عزیزم. خداروشکر. تو یه تاپیکم اومده بودین با هم صحبت کرده بودیم. گفته بودین امید داشته باش و میکرو کن. امروز داشتم میخوندم گفته بودین انتقال جنین دارین. اومدم ببینم لطف خدا شامل حالتون شد یا نه؟ خداروشکر عزیزم. سالم به دنیا بیاریش🌷😍

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2728
مبارکه عزیزم. خداروشکر. تو یه تاپیکم اومده بودین با هم صحبت کرده بودیم. گفته بودین امید داشته باش و ...

بله الان یادم اومد ببخشید.

ممنون عزیزم انشالله قسمت شما بشه وهمه منتظرا.اینهفته سونودارم خیلی نگرانم لکه بینی هم داشتم چندروزپیش دعام کن.

شما کی اقدام میکنی برا میکرو؟

بله الان یادم اومد ببخشید. ممنون عزیزم انشالله قسمت شما بشه وهمه منتظرا.اینهفته سونودارم خیلی نگران ...

اخی. نگران نباش گلم. طبیعیه انشالله. ممنون. نه والله. این ماه میخوام برم تو سیکل اگه قسمت بشه ولی دکتر ارولوژی یه مقدار سر بیوپسی کردن اذیت داره میکنه. فردا بریم مطب ببینیم چی میشه. اگه نه که مرکز رو عوض میکنیم باز تا کی قسمت بشه. خدا هنوز برامون نخواسته به هر دری میزنیم میخوریم به در بسته. راضیم به رضای خودش

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2738
عزيزم بهت درخواست دوستي دادم ممنون ميشم قبول كنيد درمورد بيمارستان آرش ميخواستم سوال بپرسم وهزينه ها ...

بله بفرمایید.اونجا همونطور که میدونید دولتیه وخب خیلی هزینه هاش کمتره.من با داروها وپانکچرو وفریزجنینفکرکنم تقریبا۴یا۵ میلیون شد...بازم سوالی بود درخدمتم

بله بفرمایید.اونجا همونطور که میدونید دولتیه وخب خیلی هزینه هاش کمتره.من با داروها وپانکچرو وفریزجنی ...

ممنون پاسخ داديد امروز پيش دكترم بودم گفت برو شريعتي بهتره😑

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
واقعا بهتره؟چرا از چه لحاظ ؟

گفت قديمي ترن وكارشون بهتره ؛واقعيتش من خيلي ازنظرروحي اوكي نيستم كسي كه ميخواست بهم تخمك اهدايي بده حالا ترسيده ودودل شده جواب اس ام اسام رو نميده😔

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
گفت قديمي ترن وكارشون بهتره ؛واقعيتش من خيلي ازنظرروحي اوكي نيستم كسي كه ميخواست بهم تخمك اهدايي بده ...

من چون مراحل کار بیمارستان آرش راحت تر بود و زودتر وارد سیکل میکردن رفتم اونجا.بنظرم حالا شانس خودتو امتحان کن شاید بتونن چنتا تخمک ازت بگیرن توکل بخدا کار نشد نداره که.

2706