2726

که این تایپک را می خوانند حاجت روا بنما و اموراتشان رااصلاح فرما دوستان عزیزم ارادتمندان حضرت فاطمه زهرا(س) حاجتمندان هرچقدر در توان دارید تا روز  تولد ریحانه نبی صلوات خاصه را هدیه کنیم به نیابت از حضرت ولی عصر(عج) به مادرشون  که انشاءالله دست خالی هیچکدام از درب خانه زهرا (س) بر نمی گردیم

دوستان عزیزی که حاجت و گرفتاری بزرگ دارید صلوات خاصه حضرت زهرا سلام الله علیها را فراموش نکنید « اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ »امروز روز چهارشنبه بیاییددوستان بعد از نماز ظهر امروزهر تعداد که دوست داشتید هدیه کنیدبا بی بی دوعالم به نیابت از فرزند عزیزشون  حضرت بقیه الله اعظم (عج) اگر جمعا " با هم 530 صلوات شود خیلی گره گشاست عزیزانی که مایلند لایک کنن

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@نیلی_83    

@e-soleymani    

@یاسمن1370اسماعیلی    

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

من بهمن ماه اقدام دارم. دختر دارم و پسر میخوام. 20 تا میخونم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

توروخدااااا تورو ب فاطمه زهرادعام کنید پای آبروم درمیون😭😭😭😭😭😭😭التماستون میکنم دعام کنید ۱۰۰۰تاصلوات میفرستم ب نیتتون برام دعاکنیدتورو ب حضرت فاطمه قسم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
توروخدااااا تورو ب فاطمه زهرادعام کنید پای آبروم درمیون😭😭😭😭😭😭😭التماستون میکنم دعام کنید ۱۰۰۰ت ...

عزیزم چه کسی مطمئن تر از حضرت فاطمه زهرا (ُس ) سراغ داری وضو بگیر هرجا که هستی همین صلوات خاصه را 530 با پشت سرم بخون بیا خبری حاجت روایت را اینجا بده حضرت زهرا (س) نمی زاره  آبروی شیعیانش بره فرزند عزیزیش آقامون حضرت بقیه الله اعظم فرمودند ما از رسیدگی و سرپرستی شما کوتاهی نمی‏کنیم و یاد شما را از خاطر نمی‏بریم که اگر جز این بود از هر سو گرفتاری بر شما فرود می‏آمد و دشمنان، شما را از بین می‏بردند، پس از خدای بزرگ بترسید

عزیزم چه کسی مطمئن تر از حضرت فاطمه زهرا (ُس ) سراغ داری وضو بگیر هرجا که هستی همین صلوات خاصه را 53 ...

توروخدادعام کنید 😭😭😭

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2706