2733
2739
عنوان

خواهرم منو زنده کرد

251 بازدید | 18 پست

سلام نهانم رمان ادبی می نویسم. توی این سایت.. 

https://forum.romaniran.ir

ما خونمون کامپیوتر و لپ تاپ نداریم. اون اوایل خیلی دوست داشتم نویسنده شم اما رشته ای که با اجبار تو حلقم چپوندن مانع از این میشد که رویاهام به تحقق بپیونده :(

دو ماهی میشد ابجیم هی هر روز میرفت خونه دوستش، نمراتش افتضاح بود و بابام ناراضی چون خونوادم میخواستن اونم مثل من تجربی بخونه ولی اون به ادبیات علاقه داشت.. اخیرا مشکوک میشد و میترسیدم دنبال پسر راه افتاده باشه. یه روز دنبالش راه افتادم و دیدم که وارد یه کافینتی شد، پشت سیستم نشست یه ربعی یه چیزی تایپ کرد. صورتم گرفتم و رفتم پشت سرش دیدم وارد یه سایت شده، یه تایپک زده بوده یه تایپک رمان. کنارش تشستم از جا پرید، سریع سیستم خاموش کرد. و دستم کشید و از مغازه بیرون رفت. صدام بالا بردم و گفتم اینجا چه غلطی میکنی.. ترسیده بود اون کلاس نهمی بود و من پیشدانشگاهی

بهم گفت که نمیخواد مثل من دکتر شه گفت که نمی تونه مثل من مانع رویاهاش شه. اون روز فهمیدم اون خیلی خوشبخته که هیچ پلی جلو روش نیست. بابام راضی کردم براش لپ تاپ بخره تا مجبور نشه هر روز بره کافینت:)) الان منم در کنارش دو رمان نوشتم.. سومیش دردست تایپه یکیشم برا بررسی چاپ فرستادم..

دوس دارم بعضیا از این فرصت استفاده کنن و نذارن ک رویاهاشون سرکوب کنن. الان دانشجوی پرستاریم ولی در کنارش هم مینوسم و کسب در امد میکنم. 

https://forum.romaniran.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از الان بترکون😂😂😂 شوخی کردماااا  بعد کنکور ایشالا

😂😂😂♥نمیزارن بترکونم خاعر میخواسم ده سالگی کتاب بدم بیرون نزاشتن😭❤♥😂

ایشالله😍♥❤ایشالله ک موفق باشی عزبزدلم😍♥❤

😂😂😂♥نمیزارن بترکونم خاعر میخواسم ده سالگی کتاب بدم بیرون نزاشتن😭❤♥😂 ایشالله😍♥❤ایشالله ک موفق ...

😍😍😍

ایشاااااللللللله بعد کنکور ب آرزوت میرسی 

🎈🎈🎈🎈🎈♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

میگما میشه ۱۲ سالگی یسری کتاب چاپ کرد ؟؟؟ 

دلبر ناب دلم 
😍😍😍 ایشاااااللللللله بعد کنکور ب آرزوت میرسی  🎈🎈🎈🎈🎈♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ میگما میشه ۱۲ سا ...

فداتم که....😍😍😍😍♥♥♥♥♥♥

والا بابام با ی ناشر حرف زد گف میشه ولی خودش گف نمیزارم😕😕😕

😍😍😍 ایشاااااللللللله بعد کنکور ب آرزوت میرسی  🎈🎈🎈🎈🎈♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ میگما میشه ۱۲ سا ...

اگه قلمت ارتقا بدی چرا ک نه😍😍

خلاصه دلنوشتم ببین چطوره.. می‌دانی او کیست؟ مردی که خودش، روحش و آزادیش در سیه چالی به وسعت رویاهیش مدفون شده... می‌خواهم از پسرکی بنویسم که در میال شغال های نامرد گرگ شد... اعتماد هارا شکست تا اعتقادی نباشد... سادگی جوانیش را به آتش کشید تا قوی باشد... و حال حصار میان زندگی را می‌شکند تا مرگ را دریابد... آیا اون در این وهله باز می‌ماند؟

2738
فداتم که....😍😍😍😍♥♥♥♥♥♥ والا بابام با ی ناشر حرف زد گف میشه ولی خودش گف نمیزارم😕😕😕

ببین ب نظرم تو همین انجمنه رمانت انلاین تایپ کن.. نشر های هستن ک اگ رمانت از سطح بالای برخوردار باشه حاظرن رمانت چاپ کنن :)) 

بعدشم میتونی حتی پی دی اف رمانم بذاری برا فروش و پول در بیاری 

اگه قلمت ارتقا بدی چرا ک نه😍😍 خلاصه دلنوشتم ببین چطوره.. می‌دانی او کیست؟ مردی که خودش، روحش و آز ...

خواهرم خیلی دوست داره ۱۲ سالشه .. میگه میخوام کتاب بنویسم ولی هیج کس بهش چیزی نمیگه همه دوس دارن دکتر شه ... حتی امضامو ک با رنگ آبیه رو خودش نوشت

دلبر ناب دلم 
خواهرم خیلی دوست داره ۱۲ سالشه .. میگه میخوام کتاب بنویسم ولی هیج کس بهش چیزی نمیگه همه دوس دارن دکت ...

عایی چه تکست قشنگی ببین ب نظرم تو همین انجمن عضدش کن استارت رمانش بزنه :)) نذار حیف شه.. 

عایی چه تکست قشنگی ببین ب نظرم تو همین انجمن عضدش کن استارت رمانش بزنه :)) نذار حیف شه.. 

😕😕😕متاسفانه کسی حمایتش نمیکنه .. مامان بابام حمایت میکنن و بهش انگیزه میدن ولی دربارش حرف نمیزنن ... خواهرمم چن بار فقط ب من گفته 

دلبر ناب دلم 
2706