2733
2734
عنوان

من خودم تنگی نفس دارم😢😢😢😢😢

86 بازدید | 26 پست

کرونا دارم تنگی نفسم دارم

میترسم🥺💔 چیکارکنم هرچی زودتر خوب شم؟

فعلا تازه اولشه چون فقط ابریزش دارم و طعم غذاهارو نمیتونم بفهمم..کسی بوده با وجود تنکفی نفس بازم خوب شه؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله خاله ی من هم داشت خوب شد پزشک مراجعه کردید دارو میدن

ن نرفتم راستش میترسم کرونام درصد بالا باشه سکته کنم😐😓

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

بله من خوب شدم با داروهای پزشکم 

زودتر بری دکتر خیلی راحت تر خوب میشی گیاهی ها خوبن اما حتما برو دکتر 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
وااای😐 برو بیمارستان بابا

اخه بیمارستان بدتر میشه ادم خودش الوده هس

مطمئنی از استرس نیست؟ من حالم خوب خوب بود ترسوندنم داشتم از تنگی نفس تلف میشدم 

ن تنگی نفس از بچگی داشتم

الان دو روزه بینیم کیب کیب شده امروزم ابریزش بینی دارم

بله من خوب شدم با داروهای پزشکم  زودتر بری دکتر خیلی راحت تر خوب میشی گیاهی ها خوبن اما حتما ب ...

واقعا؟ شماهم تنگی نفس بیماری زمینه ایتون بود؟

ازمایشش چحوری بود؟اخه من میترسم کرونام کم باشه اونجا برم ازمایش بدم بیشترکرونا بگیرم همه وسیله هاشون الودس

تست دادی؟ مطمئنی کروناست؟ 

ن تست ندادم از همین میترسم

2706