2726
عنوان

نرم شدن تنه ی گیاه ادنیوم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2357 بازدید | 91 پست
آره دیدم موندم این چه خاکی استفاده کرده این اصلا هیچ مواد معدنی والی برای رشد گیاه نداره.  حت ...

اره دقیقا الان ک نمیشه دست زد ب خاکش 

ب نطرت با همون ابیاری با  قارچ کش هر ۱۵ روز ی بار خوب میشه؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلخونه دارم.استادم آقای حسینی یکی ازمجموعه دارهای معروف تهران هستن. 

خدا خیرت بده پس قارچ کش فرقی نداره چی بگیرم؟گرفتم تو ی لیتر اب حل کردم چقدر بدم بهش باتوجه ب خاکش ک اینه نصف لیوان ی بار مصرف خوبه؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728
ابیاری ک واقعا زیاد نبوده هر پنج روز اب فقط در حد اسپری کردم روی خاک دادم بهش  زهکشش هم مناسه ...

مانکوزب باید اسپری کنید مثل سم پاشی. 

قارچ کش سیستمیک که ریشه رو درمان کنه مثل کاربندازیوم بتونی تهیه کنی بهتر

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
خدا خیرت بده پس قارچ کش فرقی نداره چی بگیرم؟گرفتم تو ی لیتر اب حل کردم چقدر بدم بهش باتوجه ب خاکش ک ...

قارچ کش فقط 4ساعت بعد حل کردن خوبه. 

اگر چندساعت یا چندروز حل کردی فاسد شده 

سلام خوبی؟ من همون اولین دوست گل گلیتم.کاربری دوممه

نلرزلتیری؟

قشنگ معلومه مثل شته وکنه !چطوری ازبین ببرمش؟

سم دیازنیون. یا هرسم شته کش دیگه ای از گلخونه ها که سم میفروشن تهیه کن. 1سی سی با سرنگ بکش بریز تو 1لیتر آب بزن.به فاصله  10روز تو دو سری. 

به همه ی گلهات بزن. 

قارچ کش فقط 4ساعت بعد حل کردن خوبه.  اگر چندساعت یا چندروز حل کردی فاسد شده

وای ممنون ک گفتی 

پس ببین من دقیق اینکارو میکنم قارچ کش میگیرم همونقدری ک گفتی تو اب حل میکنم نمیزارم چهارساعت بمونه نصف لیوان ی بار مصرف میدم بهش بعد ۱۵ روز بازم همونقدری ک گفتی تو اب حل میکنم میدم بهش 

فقط دوتا نکته:چ مقدار بدم بهش؟نصف لیوان از اون مخلول قارچ کش خوبه؟

دوم خاکش ک ابدا نمیشه الان دست زد یا برم بخرم ترکیب خاکی ک گفتی و عوض کنم بعد قارچ کش بریزم؟

آره دوستم

دارم دیوونه میشم خیلی دوسش داشتم شوهرم خریده بود خراب شه روانی میشم😭😭😭😭😭

نه کامل از کف گلدون قارچ کش بیاد بیرون

اها متوجه شدم جوری ابیاری با محلول قارچی بکنم که اب از کفش بیاد بیرون 

2706