2726

پولدار ترین کسی که میشناسین کیه(فامیل آشناهاتون)

شغلش چیه 

و سرمایش چیا هست؟

خونه زندگیش چطوره؟

همه بگین

دوستان اگه براتون مقدوره یه زندگی نامه کوتاه و اینکه چطور به اینجا رسید هم بگین ممنون😍

(دوستان این تاپیکایی که من میزنم برای نوشتن یک مقاله هست که برای یک سایت مینویسم 

و شما هم میتونین ایده بگیرین 

پس هی نگین تکراریه 

ممنون) 😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صادرات بار 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2728

ذهن سالم 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

پولدار که زیاد هست منظورت چقدر پوله.. اونایی که پول فضایی دارن همه کارخونه دارن... اونایی که معمولی ترن اصولا شغلای بالا ی دولتی دارن یعنی مدیریتی ... معمولی ترم داریم که شرکت های بازرگانی دارن یه خرده پایین تر مغازه دارن.. و یه خرده پایین تر که میشیم ماها کارمند و کارگر و ... پایین ترم داریم که بازنشسته هستن پایینرتشم  که بیکارن...یا مثلا شاگرد مغازه شاگرد خیاطی و

دخترم تمام زندگی من
همسایه مون  نزول خوره😂🥴🤢 اوایل دست فروش بود انقد نزول خورد الان ده دوازده تا اپارتمان و مر ...

ماشالللللهههه

لا تَحْزَن،إنَّ اللهَ مَعَنا | اندوه به خود راه مده، خدا با ماست...
2706