2726
عنوان

خونه قدیمی ( دردو دل )

258 بازدید | 27 پست

پدرم مريض بود 20 سال پبش و خیلی زود فوت کرد و خونمون به حالت قدیمی موند و بعضي جاهاش بدتر هم شد . چند وقت پیش تایپک زده بودم ک میخوام با برادرم دیوارها رو نازک کاری کنیم و کابینت بخریم .

بعدش کرونا گرفتیم ، بعد کرونا نمیدونم چی شد که برادرم قسط داره یا... انگار پشیمون شده .

از طرفی هم بنده خدا حق داره دیگه باید کم کم ازدواج کنه . 

خونمون هم متراژ ش کم نیست که خودم تنهایی از پسش مخارجش بر بیام 😢 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

اخی انشالا خدا کمکت کنه نمیشه وام بگیری؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی میبینم بقیه چه خونه های شیکی دارن خیلی غصه ام میگیره .میگم کاش ما هم داشتیم . نه در حد اعیونی و شیک ولی همینکه دیوار ها نازک کاری بود یا کابینت بود هم راضي ام ولی نمیشه یه دست صدا نداره 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
خب عزیزم بهتر نیست بفروشیدش یه جای کوچیکتر و نوساز تر بگیرید؟ 

عزیزم الان خونه خریدن راحت نیستااا

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
وقتی میبینم بقیه چه خونه های شیکی دارن خیلی غصه ام میگیره .میگم کاش ما هم داشتیم . نه در حد اعیونی و ...

عزیزم اگه امکانش هست که بفروشین اگرم نه یه وام جور کن

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
اخی انشالا خدا کمکت کنه نمیشه وام بگیری؟

یه وام گرفتم ماشین ميخوام انشالله بگیرم . اخه فاصله کارم تا خونمون زیاده . تاکسی شهر هم نداریم یا واحد 

خدا رحمت کنه پدرتون رو

نمیتونید بفروشید و یه خونه نوساز بگیرید؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عزیزم اگه امکانش هست که بفروشین اگرم نه یه وام جور کن

عزیزم ب خاطر اینکه ارث بقیه هم هست و....فعلا شرايط فروشش نداریم 

یه وام گرفتم ماشین ميخوام انشالله بگیرم . اخه فاصله کارم تا خونمون زیاده . تاکسی شهر هم نداریم یا وا ...

به امید خدا 

پیشنهاد دوستمونم خوب بود گفت شریک بشید زمین از شما ساخت از طرف

خونتون کجاس؟

خب عزیزم بهتر نیست بفروشیدش یه جای کوچیکتر و نوساز تر بگیرید؟ 

خیلی دلم میخواد اما بقیه داداشا موافق نیستن .چون ی جورایی ارث اونا هم هست 

خب استارتر بیس اصلی شو دارن، خونه بفروشن، خونه بخرن. اینطوری میشه دیگه

الان بزخرا دنبال خونه کلنگی هستن که مفت بخرن

2706