2733
2734
عنوان

چجوری از ریز و بم شخصیت یه نفر سر دربیاریم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 43 پست
عاقا من کاملا با این حرف مخالفم وسط دعوا و عصبانیت ک حلو خیرات نمیکنن خدایی 99 درصمون موقع دعوا یه ...

نظر شما محترمه برای من ولی به نظر من  این اشتباهه خیلی ادما موقع عصبانیت با منطق برخورد میکنن درستشم همینه

کسی که با منطق برخورد میکنه یعنی به بلوغ عقلی رسیده و اگر شما به روانشناس  مراجعه کنید و بفهمه موقع دعوا داد میزنید یا توهین میکنید حتما شروع میکنه به اصلاحش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه آدما حرف و عملشون با هم فرق داره🤣🤣🤣🤣🤣

منظورم با شریک زندگیه نه بقیه مردم !

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

یه مدت باهاش در ارتباط باشی... من خودم خیلیا رو تو سفر شناختم😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2731
زیر یا ریز 🤨😂؟ خیلی سخته فکر کن یهو با طرفت میری زیر یه سقف بعد میفهمی مثل یه دیو دو سره....  ...

😶نمیدونم..

خب از الان بشین زندگی با یک دیو ۳ سرو تصور کن ک فردا روز شوکه ک هیچه تازه ببینی خیلی از تصوراتت بهتره و دو سر داره نه سه تا🍃😐

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
مگ فوضولیم

شما بخوای با یکی در اینده زندگی کنی هم همینو میگی؟

من منظورم بقیه مردم نیست ! 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
نظر شما محترمه برای من ولی به نظر من  این اشتباهه خیلی ادما موقع عصبانیت با منطق برخورد میکنن د ...

بستگی داره...به یه ادم منطقی هم چیزی بگی ک نخواد اصلا بشنوه و دست رو نقطه ضعفش بزاری  عکس العمل خشن تری میده 

البته  هرکس یطوریه

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
یه بار دعواتون بشه معلوم میشه موقع عصبانیت چه جور ادمیه ادما موقع عصبانیت یا وقتی یه اتفاق خیلی تلخ ...

اینم درسته 👌

2738
منظورم شریک زندگیه  نه مردم ! 🤨

بعضی ها ساده اند بعضی ها تودار 

بعضی ها مهربوند بعضی ها خودخور هستند 

همسرت کدوم نوع هستش 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
حالا بفهمی ک چی

منظورم رفتارای شریک زندگیه ابجی جون 😊

بستگی داره...به یه ادم منطقی هم چیزی بگی ک نخواد اصلا بشنوه و دست رو نقطه ضعفش بزاری  عکس العمل ...

عکس العمل خشن میتونه ترک محیط یا مثلا یکی دوتا جمله زهر دار باشه 

اما داد زدن فحش دادن کتک زدن به رو اوردن گذشته اینا همه مشکل محسوب میشه تو شخصیت یه ادم که میگم قابل تغییرم هست

بايد تو موقعيت قرار بگيرن

مثلا تو موقعيت‌هايي مثل ترافيك طولاني. ترافيك بخاطر دعوا يا تصادف. به موقع نرسيدن سر قرار. بي ادبي كردن يك نفر نسبت به ايشون. گرسنگي ايشون و دير آوردن غذا توسط گارسون رستوران به هر علتي.

اون موقع است كه فرد خود واقعيشو نشون ميده. يا همونه يا روي دومشه  

عکس العمل خشن میتونه ترک محیط یا مثلا یکی دوتا جمله زهر دار باشه  اما داد زدن فحش دادن کتک زدن ...

نه دیگه من کتک زدن نمیگم منظور من ریاکشن خشن بود ینی در جواب ی چیزی با تندی و عصبانیت بگی 

البته داد زدن هم خودش یه مدل برون ریزی احساسی دیگه ولی برخورد فیزیکی ن کلا نه اون مظورم نبود  

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2706