2726

من وخواهرم وشوهرم همکار هستیم شوهرم تو دفتر کار می‌کنه من خواهرم بخاطر کرونا تو خونه،بعد خواهرم ومادرم اینا همه باهم رفته بودن کیش پریروز اومدن،من به خاطر کرونا نرفتم کیش،به همه هم گفتم شماهایی که رفتید کیش تا دو هفته با من در تماس نباشید،حالا دیشب خواهرم زنگ زده که به شوهرت بگو فردا می‌ره سرکار منم باهاش میام،منم بهش گفتم مگه من نگفتم تا دوهفته باما درتماس نباشید، بهش برخورد 

البته اینم بگم شوهر خواهرم هرروز تا ظهر توخونست،ولی چون ایشون تا ساعت ده می‌خوابند شوهر من جورش رو باید بکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب بد حرفی گفتی دیگع حق داشته می تونستی مهربون تر بگی ولی اینکه شوهرش تا لنگ ظهر خوابه عجیبه 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

چرا دروغ  اگه  منم  بودم  ناراحت  میشدم   البته  نه که  حقم  باتو  نباشه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
خب بد حرفی گفتی دیگع حق داشته می تونستی مهربون تر بگی ولی اینکه شوهرش تا لنگ ظهر خوابه عجیبه 

چرا بد گفتم همه جوره برای همه تصمیم میگیره،خب شوهرش برسوندش،یا خودش ماشینم برداره بیاد

تقصیر اونه تو بخاطر سلامتیت از خوشیت گذشتی حالا اون بیاد پیشت چ فایده 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706