2703
2553

سلام خانومای گل.من شهریور ماه که پریود بودم معمولی بودم بعد آخراش خیلی شدید شدم بعد دیدم داره حالم بد میشه ال دی گرفتم خوردم قطع شدم بعد ۵روز اینا علائم سردرداینا شروع شد.که رفتم آزمایش کرونا بود ورفته رفته کرونا شدیدتر شد.که نیازبه بستری شده بود و... خلاصه بعدبهترشدن ال دی رو قطع کردم وپریود شدم.متوسط بود پریودم دیگه قرص نخوردم سری بعدی با پتج روز تاخیر پریود شدم ولی ۱۵ روز طول کشید پاک شدم زیادم شدید نبود.بعد۱۵روز دوباره پریود شدم یه هفته اول خیلی کم بود بعد شدیدتر شدم رفتم دکتر داروی مفنامیک اسید وترنسید دادبعد یه هفته خوردن قطع شدم.سونو دادم ضخامت رحمم ۱۲ بود دکتر گفت بعد خونریزی زیاده بیا کورتاژکنم.پاپ اسمیرم دادم سالم بود.دوباره بعد ۱۵ روز پریود شدم ده روز شد قطع نشدم ال دی خوردم حالمو خراب شد شکم دردوتهوع اینا قطع کردم دوروز خورده بودم دوباره خونریزی شروع شد والانم شدیدهستم.کسی بوده اینجوری شده باشه؟میخوام یه دکتر دیگه برم ببینم اون چی میگه.خیلی نگرانم اگر کسی تجربه مشابه داره لطفا کمکم کنید.ببخشید طولانی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب کرونا ربطی نداره عزیز

ربط داره برای منم انقدر شدید بود اصلا نمیدونستم خودمو چجور جمع وجور کنم که بلافاصله پاک شدم عفونت شدید گرفتم دکتر رفتم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2720
من قبل کرونا به مدت ۱۵سال .سالی دو بار پریود میشدم.از وقتی کرونا گرفتم هر ماه سر یه تاریخ پریود میشم ...

ب نفعت شده پ

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

دوستان من ۱ماهه و نیم کرونام خوب شده ولی بعد ۱ماه الان چند روزع مغز استخوان پاهام بشددددت درد میکنه دکتر گفت شاید عوارض کرونا هست کسی اینجور نشده؟؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ربط داره برای منم انقدر شدید بود اصلا نمیدونستم خودمو چجور جمع وجور کنم که بلافاصله پاک شدم عفونت شد ...

سلام خانومی.شما رفتین دکتر الان بهترشدین؟من تا الان اینجوری نشده بودم از وقتی کرونا گرفتم اینطوری شدم.حتی کیست آندومتریوز هم داشتم منظم بودم.الانم کیست دارم.ولی از اون نیست چون از یکسال پیش داشتم

2714
منم دو ماه گذشته یه وقتایی پاهام شدییید درد میگیره

واقعا وای خیلی بده ولی واسه من دائمیه ن گاهی😭

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
منم دفعه اول بعد از کرونا شدید بود پریودم البته شما با این همه ال دی که خوردی کلا هورموناتو ریختی ب ...

دفعه اول نیستم که دفعه اول اینقدر شدید نبود.وسروقت تموم شدم.ال دی روهم دوتا قرص خوردم دیدم حالم بدنیشه نخوردم قطع شده بودم دوباره پریود شدم دوروز قطع شدم ودوباره شروع شد.از کورتاژهم میترسم

سلام خانومی.شما رفتین دکتر الان بهترشدین؟من تا الان اینجوری نشده بودم از وقتی کرونا گرفتم اینطوری شد ...

سلام‌بله برای نامنظمی که فعلا دارو میخورم عفونتم خدب شد

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ازمایش کلسیم بده چون میگن کرونا از کلسیم بدن استفاده میکنه شاید همین باعث کاهش کلسیم بدنتون شده

اخه قرصشو دکتر بهم داده میخورم اره هفته اینده ازمایش دارم میرم مرسی گلم

2706