2733
2734
عنوان

خانومایی که جنینشون عرضی بوده یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 29 پست
وزنشم یک کیلو و سیصد... کوچولوعم نیست که بگم نمیفهمم... هفته های پیش بیشتر تکون میخورد انگار اعصابم ...

ای جان میفهمم تورو.نینی من دیشب تکون میخوردولی تادستمومیذاشتم وایمیستاد.آخرش ازحرصم نشستم گریه کردم شوهرم داشت شاخ ورمیاورد.توهم حساس نشوایشالاسالمه.خدااگه بخوادهمه چی ممکنه

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

وقتی میخوری ۲۰دقیفه صبر کن بعد رو به پهلو چپ دراز بکش تکوناشو حس میکنی حتما

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز رفتم تو ۳۴

واااای خوشبحالت ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی واسم دعا کن باشه؟؟؟ خیلی احتیاج دارمممم😭😭❤️

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2731
واااای خوشبحالت ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی واسم دعا کن باشه؟؟؟ خیلی احتیاج دارمممم😭😭❤️

ممنون عزیزم.ایشالا که حاجت دلتو بگیری،در کل خیلی نگران اون وروجک نباش،به سلامتی بغلش میکنی به زودی

وقتی میخوری ۲۰دقیفه صبر کن بعد رو به پهلو چپ دراز بکش تکوناشو حس میکنی حتما

الان 40 دقیقه شد ولی بازم تکون نخورد😐

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
ای جان میفهمم تورو.نینی من دیشب تکون میخوردولی تادستمومیذاشتم وایمیستاد.آخرش ازحرصم نشستم گریه کردم ...

😂😐❤️

ببخشیدرنگ نوک سینه وادرارم ربط داره ب جنسیت براشما چجوریه

نوک سینه که فک کنم واسه هر دو جنس تیره میشه مال من شده ولی نه خیلی... 

ادرارم بستگی به این داره چقدر اب بخورم در روز😅😂

2738
ممنون عزیزم.ایشالا که حاجت دلتو بگیری،در کل خیلی نگران اون وروجک نباش،به سلامتی بغلش میکنی به زودی

قربونت برممممم❤️❤️❤️

الان 40 دقیقه شد ولی بازم تکون نخورد😐

حرص نخور خواهر منم مثل خودتم الکی نصیحتت میکنم  شوهرم میگه تو اینهمه میخوابی نمیشه این بچه دو دقیقه خواب باشه دیوونش کردی  

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
نوک سینه که فک کنم واسه هر دو جنس تیره میشه مال من شده ولی نه خیلی...  ادرارم بستگی به این دار ...

ادرار روشن میگن پسرتیره دختر.برامن چ اب بخورم چ نخورم روشنه .واسه این پرسیدم

ادرار روشن میگن پسرتیره دختر.برامن چ اب بخورم چ نخورم روشنه .واسه این پرسیدم

مال من متغیره😂😂😂😅😅😅

چیز شیرین خوردی سمت چپ بخواب تو یکساعته چهاربار حسش کردی پس مشکلی نیست

میدونی از بس چیزای شیرین میخورم تا امتحان کنم ببینم تکون میخوره یا نه تو 2 ماه 8 کیلو اضافه کردم😐😐😐😐😐😐😐

حرص نخور خواهر منم مثل خودتم الکی نصیحتت میکنم   شوهرم میگه تو اینهمه میخوابی نمیشه این بچه دو ...

اخه مشکل اینجاست که خوابشونم حداکثر 70 دقیقه ست😐😂

2706